Könyvelő/Gazdasági vezető helyettes, Győr

col-narrow-left

Település:

Győr
col-narrow-right

Feltöltve:

2024.04.19.
col-wide

Foglalkozások:

Cégvezetés: Gazdasági/pénzügyi igazgató
Közgazdaság, pénzügyek, Könyvelés: Könyvelő

Állás leírása:

Audi Hungaria Iskolaközpont Győr
pályázatot hirdet

KÖNYVELŐ / GAZDASÁGI VEZETŐ HELYETTES

munkakör  betöltésére.

Főbb feladatok:
  • Gazdasági folyamatok könyvelése
  • Bejövő és kimenő számlák teljes körű feldolgozása
  • Napi szintű pénzügyi-számviteli feladatok elvégzése
  • Szabályzatok folyamatos aktualizálása,
  • Utalások előkészítése,
  • Analitikák vezetése,
  • Áfa bevallások, és egyéb adóbevallások elkészítése, ellenőrzése,
  • Mérleg, eredmény-kimutatás, kiegészítő melléklet, éves beszámoló elkészítése,
  • Riportok készítése,
  • Folyamatos pénzügyi monitoring
Elvárások:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség/regisztráció
  • Minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Magas szintű, biztos szakmai tudás, precíz munkavégzés
  • Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • Kiváló számítástechnikai ismeret (különösen Excel)
  • Határozott, rugalmas, terhelhető, kiegyensúlyozott személyiség,
  • Lojalitás
  • Önálló munkavégzés
  • Kommunikációképes  német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Büntetlen előélet
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Nonprofit szervezetek számvitelében való jártasság
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el  szakmai önéletrajzát (bizonyítványmásolatokkal)  magyar nyelven a  bérigény megjelölésével a [email protected] e-mail címre.
Önéletrajzának megküldésével, hozzájárul ahhoz, hogy az Audi Hungaria ÁMK a pályáztatási eljárás során személyes adatait kezelje, azokat a pályázat elbírálásában részt vevők megismerhessék. Önéletrajzát a pályázat elbírálását követően megsemmisítjük.
Cégadatok
AUDI Hungaria Iskolaközpont
Bácsai út 55. Győr