Hirdetés

2018.04.21. 10:20

Bizalomból biztonság – Groupama Biztosító Zrt.

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladatod lesz pénzügyi szolgáltatások értékesítése és tanácsadás lakossági és vállalkozói szegmens részére.
  • Kulcsszereped lesz az ügyfelekkel való kapcsolattartásban, ügyfeleink igényeinek felmérésében, és testre szabott pénzügyi tervek kialakításában.
  • Számítunk Rád új értékesítési csatornák felkutatásában és az ügyfélkör bővítésében.
  • Ezenkívül az oktatásokon, tréningeken való rendszeres részvétel is a munkád része lesz.
  • Jelentkezz hozzánk, ha...

  • könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal és jól kommunikálsz,
  • dinamikus, agilis és talpraesett személyiség jellemez,
  • képes vagy gyorsan döntést hozni és jól feltalálod magad bármilyen helyzetben,
  • hiszel a csapatmunka erejében,
  • rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal,
  • számlaképes vagy és van saját gépjárműved.
  • Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • van már biztosítási vagy pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalatod.
  • Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • mert 1 éves támogatási programmal segítjük a beilleszkedésedet,
  • a szakma elsajátításához mentori támogatást biztosítunk a számodra,
  • nálunk egy összetartó, segítőkész csapat tagjává válhatsz,
  • mi kreatív és felelősségteljes munkát kínálunk,
  • nálunk a teljesítményedtől függő versenyképes jövedelemre tehetsz szert,
  • hosszútávon tervezünk veled.
  • Szombathelyi Üzleti Igazgatóság

    +36 30 867 8280

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!