A Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei Szövetsége az általános iskolák között immáron XVIII. alkalommal hirdette meg a Vasi Vizeken elnevezésű Ifjúsági Horgászvetélkedőt.
Ketten kapták meg a Vas megye Horgászatáért és ketten a Vas Megye Horgászsportjáért kitüntetést. A rangos elismeréseket idén ezúttal hölgyeknek ítélték.
Sétány felújítás, tűzrakó, napvitorla és két mozgáskorlátozottak számárára is biztonságosan alkalmazható stég. Többek között ezek a fejlesztések valósulnak meg 39 millió forintból a Hársas-tónál.
A tavalyi év versenysorozatának járvány miatt elhalasztott díjátadójával indult a horgászszövetségi ülés. Volt olyan versenyző, aki tudott nyerni egy hallal is, máskor viszont 258 darabra volt szüksége ehhez.
Amint arról beszámoltunk, a Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei Szövetsége és a szentgotthárdi önkormányzat nyertes pályázata révén korszerűsítik a Hársas-tó környezetét.
A Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei Szövetsége április 1-jén és 6-án folytatta tavaszi pontytelepítéseit. Április végéig még további száz mázsa ponty kerül a vasi vizekbe.