Vas Népe Online - Szombathely és Vas megye friss hírei
2009.02.06. 14:05
Részeg gyalogos okozott galibát a 8-as főúton
<b>Jánosháza</b> - Egy részeg gyalogos a 8-as főúton előbb elbánt egy Opellal, majd pedig egy Suzukival. Közben a spicces férfi is megsérült, bordatöréssel került kórházba.
Ambrózai Zsuzsanna-Pum András
Csütörtökön a kora esti órákban egy jánosházi férfi meglehetősen kapatos állapotban gyalogolt hazafelé a település külterületén, a vállán egy 7,3 méter hosszú gyertyánfa nehezedett.
A rossz látási viszonyok és figyelmetlensége miatt a 8-as főút kereszteződéséhez érve a kinyúló fa végével egy érkező Opelnak ütközött, amitől a gépkocsi szélvédője kitört.
A spicces férfi a földre esett és súlyos bordatörést szenvedett. Közben a gyertyánfán egy Suzuki személyautó is áthajtott.
Ezek is érdekelhetik
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélre