Futóvad-lövő pályát építenek

Püspökmolnári határában rövidesen elkészül a futóvad-lövő pálya.

Ambrózai Zsuzsanna-Pum András

A Püspökmolnári Szabadidősportok Egyesület szervezésében a település melletti lőtéren huszonheten vettek részt a kispuskás lövészversenyen. Az indulók feltámasztó állványról 50 méteres távolságból 15-ször kísérletezhettek. A csapatversenyt a házigazdák nyerték 345 köregységgel.

Legjobb női induló az olaszfai Németh Ivett lett, míg a férfiaknál a püspökmolnáriak versenyzője, Tóth Zsolt végzett az élen.

Piri I. Tamás, a Püspökmolnári Szabadidősportok Egyesületének elnöke érdeklődésünkre elmondta, hogy Püspökmolnári határában rövidesen elkészül a futóvad-lövő pálya, a gépek felszerelése már zajlik, így a vasi sportolóknak nem kell majd Gyenesdiásra átjárni gyakorolni - emelte ki Piri I. Tamás.