Futsal, NB II: hazai pályán nyert a SZoESE

A SZoESE férfi futsalcsapata az NB II. nyugati-csoportjának 8. fordulójában megszerezte első győzelmét.

Vastag Nándor

SZoESE: SCHMIDT - Varga Domonkos, Varga A., Jakab, Kopácsi. Csere: BABINA, POMÁZI, JOÓ, LÁSZLÓ, BORSI, Budai, Werderits. Edző: Tóth Attila.

A hét forduló után egy ponttal utolsó, 12. SZoESE az eggyel előtte álló Érdet fogadta. A vendégek már a 2. percben vezetést szereztek, de a hazaiak zsinórban öt gólt lőttek (24. perc: 5-1), és az egyenlítés után végig kézben tartották az irányítást. Az egyetemisták nagyon jól védekeztek, és akár nagyobb arányban is nyerhettek volna. A sikernek köszönhetően a két csapat helyet cserélt a tabellán. - Gólszerző: Joó 2, Pomázi, Borsi, Jakab, ill. Tollas, Piacsek.