A vépiek nyerték az emléktornát

Vép - A helyiek fiatalon elhunyt labdarúgója, Lukács Péter emlékének adózva harmadik alkalommal rendeztek emléktornát.

Gergácz Zoltán

A négy megyei I. osztályú csapat 2x30 perces játékidőben döntött a kupa sorsáról. A nyitómérkőzésen a hazaiak 4:0-ra verték az Egyházasrádóc-Color együttesét, míg a másik ágon a tavalyi győztes Magyarszecsőd 0:0-ra végzett a Táplán SE-vel, majd a 11-es párbajban 3:1-re alulmaradt. A bronzmérkőzésen az Egyházasrádóc 3:2-re legyőzte a Magyar- szecsődöt, a döntőben a Vép 2:1-re a Táplánt. Gólszerzők: Derdák, Kiricsi, illetve Kalmár. A torna gólkirálya a négy találatig jutó Derdák Marcell lett.