Egypontos Falco vereség Zalaegerszegen (képgalériával)

<b>Zalaegerszeg</b> - Nagy csatát vívott a ZTE vendégeként a Falco a kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntőjének első felvonásán. A zalaiak csak egy ponttal nyertek, így a bajnokcsapat jó esélyekkel várja a visszavágót.

Ambrózai Zsuzsanna-Pum András

Zalakerámia ZTE KK-Falco-Szova KC Szombathely 89:88 (21:21, 26:21, 28:26, 14:19 ). - Zalaegerszeg, 900 néző, kosárlabda Magyar Kupa, negyeddöntő, első mérkőzés, vezette: Páli, Márton, Szabó.

ZTE: Hinnant 6, WILSON21/6, KÁMÁN 22/12, Jones14/3, HELBICH 19. Csere: Trepák 1, Tóth 4, Simon 2. Edző: Völgyi Péter.

Falco: Kálmán 15/3, HUDSON 21, Csirics 7/3, PERINCSICS 23/3, HORVÁTH Z. 20/9. Csere: Lakatos -, Vrsaljko 2. Edző: Szrecsko Szekulovics.

Az eredmény alakulása: 3. perc: 6:7. 12. perc: 26:25.  20. perc: 47:43. 30. perc: 75:69 39. perc: 83:86.

Kipontozódott: Csirics és Horváth Z. a 39.  percben.

Völgyi Péter: A legfontosabb feladatunk az volt, hogy nyerjünk, ezt teljesítettük. Az előnyünk kicsi, de ha ilyen mentalitással játszunk Szombathelyen, talán lehet esélyünk a továbbjutásra.

Szrecsko Szekulovics: Jó meccs volt, mind a két csapat jól teljesített. Győzni jöttünk, de ez az eredmény nem rossz számunkra, jó esélyünk van a továbbjutásra.

Képek a mérkőzésről:

Fotók: Zalai Hírlap, Katona Tibor

Igaz, hogy 89:88-ra nyert a ZTE,  de a Falco jó esélyekkel várja a szombat esti visszavágót.

Tekintse meg a meccset pillanatképekben is - kattintson ide!