Haladás döntetlen a Fáy utcában

Budapest - A labdarúgó Soproni Liga 21. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén az ötvenöt percig emberelőnyben játszó Haladás döntetlent játszott a Vasas otthonában.

Ambrózai Zsuzsanna-Pum András

Vasas-Szombathelyi Haladás 1:1 (0:1), Fáy utca,1000 nézõ, játékvezetõ: Mészáros I.

Vasas: Németh G. - Balog, Paripovics, Unierzyski, Piller(Vukelja a 45. p) - B. Tóth (Orosz 45. p.), Somorjai, Dobrics, Laczkó - Sowunmi (Mundi 91. p.), Vujovics.

Haladás: Rózsa - Csontos, Guzmics, Kuttor, Tóth P. - Rajos, Kovács Zs., Vörös - Oross (Andorka 68. p.), Kenesei, Sipos (Tóth N. 69. p.).

40. perc:  Paripovics rúgta fel Rajost, sárga, majd piros lap az angyalföldi védő jutalma. A 18 méteres szabadrúgást Kenesei mesterien csavarta a léc alá, a labda a felső kapufáról pattant a hálóba (0:1).

72. perc: 1:1. Dobrics cselezgetett a bal oldalon, a középen érkező Vukeljához passzolt, aki Kovács és Vörös mellett is eltolta a labdát, majd 15 méterrõl a jobb sarokba lőtt (1:1).

Részletes tudósítást itt talál.

Kenesei gólja: a csatár lövésére alig tudott mozdulni a Vasas hálóőre, Németh Gábor
MTI Fotó: Kollányi Péter