Hét ponttal verte a Falco az Albacompot

Szombathely - Két rossz formában lévő, ám mindezek ellenére merész célokért küzdő gárda lépett pályára az Arena Savariában. A Szekulovics-legénység végül, ha nem is könnyen, de megnyerte a büntetőpárbajba torkolló meccset (100:93).

Ambrózai Zsuzsanna-Pum András

Falco-Szova KC Szombathely-Albacomp 100:93 (28:29, 31:17, 18:27, 23:20). Szombathely, 2000 néző, NB I. A-csoportos kosárlabda-mérkőzés, vezette: Benczur, Hegedűs, Győrffy.

Falco: KÁLMÁN 17/3, HUDSON 22/12, Csirics 11, PERINCSICS 16/3, HORVÁTH Z. 17 Csere: VRSALJKO 14, Pankár 3/3, Lakatos -, Vida - Edző: Szrecsko Szekulovics.

Albacomp: Simon 6, Doyne 10/3, RADOVICS23/3, BELL 17/3, MORRISON 23. Csere: Hanga 11, Soós 2, Góbi 1. Edző: Peter Stahl.

Az eredmény alakulása: 4. perc: 12:9. 14. perc: 41:38. 20. perc: 59:46. 26. perc: 65:67. 32. perc: 83:74. 38. perc: 97:87.

Kipontozódott: Horváth Z. a 38. percben.

Mestermérleg:

Szrecsko Szekulovics: - Nehéz meccset vártam, az is lett belőle. Hullámzó volt a játékunk. Azért nyertünk, mert a végén szigorítani tudtunk a védekezésünkön.

Peter Stahl:  - A statisztikai lap alapján majdnem minden mutatóban felülmúltuk a Falcót, kivéve a büntetődobásokat, ezért veszítettünk.