Megyei II. osztály: az Újperint nyerte a szentpéterfai rangadót, Felsőcsatáron győzött a Lukácsháza (frissítve)

Hátrány volt a hazai pálya a megyei II. osztály 13. fordulójának rangadóin: a Szenpéterfa és a Felsőcsatár is otthon kapott ki. Az élmezőny továbbra is szoros két körrel az őszi zárás előtt, három csapatnak is 27 pontja van. Eredmények, góllövők a folytatásban.

Ambrózai Zsuzsanna-Pum András

Nárai - Ják 4:5 (1:1)
Gólszerző:
Moór A. 54., Schnalzer 2 (57., 59.), Dobos Á. 33. - öngól illetve Czeglédy 76., Iszak L. 2 (18., 83.), Polyák 50., Draskovics 46.
Kiállítva: Kurcz A. (Nárai, 25.) - felrúgta ellenfelét, Németh D. (Ják 60.) utánrúgásért

Tanakajd - Spari 5:0 (2:0) - Tanakajd, 100 néző, vezette: Polgár.
Tanakajd: Pungor A. - Szakács (Papp),  Iszak (Fodor), Sebestyén - Géczi T. Derdák, Pogácsás, Géczi Zs. (Halmosi) - Tamási (Ütő), Hajmási, Horváth L.
Spari: Farkas B. - Pungor P. (Tóth G.), Nyul, Kelemen, Tóth A. - Horváth Zs., Marsai, Pulai, Kovács K. - Segyevi, Varsányi.
Sem a mély talaj, sem a lelkes ellenfél nem tudott kifogni a tanakajdi csapaton. - Gólszerző: Derdák 8., Pogácsás Sz. 75., Tamás L. 53., Horváth L. 35., Halmosi 65.

Szentpéterfa - Újperint 0:1 (0:1) - Szentpéterfa, 100 néző, vezette: Jéger.
Szezonbeli talán leggyengébb teljesítményével rukkolt elő a hazai csapat, megérdemelten nyertek a vendégek. -Gólszerző: Horváth Z. 45.
Kiállítva: Rozmán P. (Újperint, 68.) - szövegért, Jurasits (Szentpéterfa 85.) - második sárga után

Felsőcsatár - Lukácsháza 2:3 (1:1) - Felsőcsatár, 80 néző, vezette: Süle.
A mély talajhoz jobban alkalmazkodó lukácsháziak megérdemelten nyertek. - Gólszerző: Tóth A. 3., Pezenhoffer 90. illetve Sántha Sz. 55., Szép 42., Benczik 85. - Jók: Iszak, illetve Komálovics Á., Kovács D., Márton, Csizmazia, Bárdics.

Püspökmolnári- Csepreg 5:0 (4:0) - Püspökmolnári, 50 néző, vezette: Janzsó.
Mély talajú pályán biztosan nyertek a hazaiak. - Gólszerző: Kovács Zs. 44., Sziffer 41., Kovács G. 34., Horváth B. 2 (14., 85) - Jók: Kovács Zs., Horváh B., Varga, illetve Molnár B., Kovács F.

Kőszegfalva - Honvéd-Sé 3:3 (1:2) - Kőszegfalva, 50 néző, vezette: Kendik.
A búcsúi hangulatban a vendégek az első játékrészben meglepték a hazaiakat. A második félidőben sikerült egyenlítenik a kőszegfalviaknak, a hazaiak végül közelebb álltak a győzelemhez. - Gólszerző: Neuwirth 27., Slankovits 64., Nagy M. 63. illetve Abonyi A. 12., Soós 42., Szakács 49. - Jók: Rába, Pónácz, illetve Abonyi, Gerencsér T., Séfer.

Pornóapáti - Gyöngyöshermán 1:7 (0:2)
Gólszerző:
Kopácsi B. 75. illetve Kopácsi S. 33., Németh Sz. 4 (7., 60., 76., 82.), Versegi V. 2 (86., 90.)
Megérdemelt győzelmet aratott a vendégcsapat. A túlzott gólarány az erősen tartalékos hazai csapat mérkőzés végére történő teljes szétesésének köszönhető.
A hazai elnök az első félidő végén a jegyzőkönyv játékvezetők réészére fenntartott részén írásban jelezte, hogy nem tudja a bírók biztonságát garantálni a mérkőzést befolyásoló hibák miatt. A játékvezetői hármas rendezők kíséretében vonult ki a második félidőre.

Gyöngyösfalu - Balogunyom 2:2 (1:0) - Gyöngyösfalu, 40 néző, vezette: Szabó I. Z.
Igazságos döntetlen született. - Gólszerző: Máté 10., Németh R. 87. illetve Rekovácz B. 2 (59., 63.)