Megyei II., Sárvár: négy kiállítás Sótonyban, lépéselőnyben a Csénye

A megyei II-es labdarúgó-bajnokság Sárvári-csoportjában a dobogóért zajló csatában a Csénye lépéselőnybe került az Uraiújfaluban megszerzett győzelmével. Sótonyban gólokban gazdag, kiállításokkal színezett derbit látott a közönség.

Vastag Nándor

Hegyhát SE Sótony-Bő 2:3 (1:0). - Sótony, 100 néző, vezette: Szabó III. Z.
A nagyon ideges hangulatú mérkőzésen a szerencsésebb csapat szerezte meg a győzelmet. - Gólszerző: Kovács B., Bősze II. I., illetve Marton Zs. 2, Klópusz. - Jók: Szabó A., Kovács B., illetve Péntek, Marton Zs., Bíró. - Kiállítva: Császár, Bősze II. I., illetve Antal, Varga. - Ifi: 1:3.

Gérce-Vásárosmiske-Sitke Sárvári Security 0:3 (0:0). - Gérce, 150 néző, vezette: Bodor.
A találkozón a jobb helyzetkihasználás döntött a sitkeiek javára. - Gólszerző: Kaisinger 2, Horváth R. - Jók: Naszádos, illetve Kaisinger, Horváth R., Mórocz, Vincze. - Ifi: 1:2.

Uraiújfalu-Csénye 1:2 (0:2). - Uraiújfalu, 100 néző, vezette: Vámos.
Az első félidőben megszerzett kétgólos vendégelőnyt a szünet után feljavuló hazaiak nem tudták ledolgozni. - Gólszerző: Pungor I. (11-esből), illetve Ruzsics, Tóth Kornél. - Jók: Tóth-Toki, illetve Ruzics, Horváth II. B., Máhr, Schimmer, Hegedűs. - Kiállítva: Horváth K., illetve Szigeti. - Ifi: 2:1.

Pecöl-Rábasömjén 4:2 (3:0). - Pecöl, 130 néző, vezette: Polgár.
A pecöliek megérdemelt győzelmet arattak, és ezzel emlékeztek a nemrégiben elhunyt szakosztályvezetőre, Török Zoltánra. - Gólszerző: Czibók A. 2, Szalai, Nagy, illetve Bertha 2 (egyet 11-esből). - Jók: Czibók A., illetve Bertha. - Ifi: 2:1.

Szeleste-Pósfa-Ölbő 3:0 (2:0). - Szeleste, 250 néző, vezette: Kovács B.
A jó iramú szomszédvári rangadón a hazai csapat nagyobb arányban is nyerhetett volna. - Gólszerző: Szakály 2, Balikó. - Jók: Mersics, Burkon (a mezőny legjobbja), Farkas B., Szakály, Horváth Á., Horváth I., Rozmán K., illetve Rozmán G. - Kiállítva: Burkon, illetve Bödő. - Ifi: 0:2.

Kenyeri-Mersevát 3:1 (0:1). -  Kenyeri, 60 néző, vezette: Pénzes.
Az első félidőt végigaludta a házigazda, de összességében a két kiállítás ellenére is simán tartotta otthon a három bajnoki pontot.  Gólszerző: Vadócz, Kovács K., Nyári, illetve Gyurák (11-esből).  Jók: Kósa, Pécz, illetve Gyurák.  Kiállítva: Mogyorósy, Tulok A. (mindkettő Kenyeri).  Ifi: 5:0.

Jákfa-Egyházashetye 3:0. - Az Egyházashetye visszalépett.

A 19. forduló műsora. Április 24. (szombat), 17.00: Jákfa-Pecöl. 25. (vasárnap), 17.00: Mersevát-Szeleste, Rábasömjén-Kenyeri, Ölbő-Hegyhát SE, Bő-Uraiújfalu, Csénye-Gérce.