Sima Haladás győzelem a Ligakupában (képekkel)

<b>Szombathely</b> - Az őszi egygólos vereség után a Haladás hazai pályán könnyen verte a Siófokot a Ligakupában.

Ambrózai Zsuzsanna-Pum András

Szombathelyi Haladás-BFC Siófok 3:0 (1:0). – Szombathely, Illés Akadémia, múfú, 150 nézõ, Ligakupa-mérkõzés, vezette:Oláh.

Haladás: Szép – Csontos (Tóth P., 66. perc), Balassa, Lengyel (Guzmics, 60. perc), Devecseri (Vörös, 66. perc) – Simon Á., Kovács Zs., Maikel (Sipos, 60. perc) – Simon A., Andorka (Oross, 66. perc), Rácz. Edző: Csertõi Aurél

Siófok: Nagy B. – Mogyorósi (Lődör, 60. perc), Baranyai, Márton (Orosz, 62. perc), Körmendi (Tóth Zs., 35. perc) – Hollósi (Donát, 58.perc), Horváth A., Gadó (Nyers, 58. perc), Tóth R. – Krizbai, Tóth A. Edző: Keszei Ferenc

Gólszerzők: Andorka (24.p), Rácz (58.p.), Simon A. (91.p.)

- A 90 perc elérte a célját, sima mérkőzés volt, úgy érzem teljesen megérdemelten nyertünk. Igaz az is, hogy a vendégek gyengébb csapattal érkeztek a találkozóra – értékelt Csertői Aurél, a Haladás trénere.