Tizenhét ponttal kapott ki a Falco hazai pályán

<b>Szombathely</b> - A Falco-Szova KC Szombathely kosárlabdacsapata a triplákat nagyon jól dobó Atomerőműtől tizenhét ponttal kapott ki hazai pályán.

Ambrózai Zsuzsanna-Pum András

Falco-Szova KC Szombathely – Atomerőmű SE 86:103 (25:23, 21:19, 21:29, 19:32). – Szombathely , 2300 néző, NB I. A-csoportos férfi kosárlabda-mérkőzés, vezette: Pálla, Török, Farkas.

Falco: KÁLMÁN 16/12, Lakatos 7/3, HUDSON 19/9, HORVÁTH Z. 24/6, VRSALJKO 15. Csere: Borszéki 2, Pankár 3/3, Vida -. Edző: Szrecsko Szekulovics.

Atomerőmű: Mészáros 2, WILLIAMS 31/15, GOSA 25/12, I. JOHNSON 13/3, Csaplár-Nagy 7/6. Csere: ENGLISH 14/3, KISS 11/9. Edző: Dzunics Braniszlav.

Az eredmény alakulása. 4. perc: 12:12. 13. perc: 33:32. 25. perc: 52:55. 35. perc: 71:84. 38. perc: 79:91.

Szrecsko Szekulovics: Jó mérkőzés, igazi rangadó volt. Két játékosunk nagyon hiányzott, főleg a második félidőben, amikor elkezdtünk fáradni.

Dzunics Braniszlav: Saját fegyverükkel, a gyors támadásokkal vertük meg a Falcót. A második félidőben a triplák is jól bejöttek

A hazaiaknál sérülés miatt Andrija Csirics és Ivan Perincsics nem léphetett pályára, a vendégeknél a térdműtéten átesett Gulyás Róbert hiányzott.