2022.11.18. 10:00
Mutatjuk a 2022-es katari világbajnokság pontos menetrendjét
November 20-án vasárnap elindul a labda, ami azt jelenti, hogy elrajtol a 2022-es világbajnokság Katarból. Összegyűjtöttük a torna pontos menetrendjét.
Forrás: Getty Images
A vb programja időrendben
November 20., vasárnap
17.00: A csoport, Katar–Ecuador, al-Hor, al-Bajt
November 21., hétfő
14.00: B csoport, Anglia–Irán, al-Rajján, Kalifa Nemzetközi
17.00: A csoport, Szenegál–Hollandia, Doha, al-Tumama
20.00: B csoport, Egyesült Államok–Wales, al-Rajján, Ahmad bin Ali
November 22., kedd
11.00: C csoport, Argentína–Szaúd-Arábia, Loszaíl, Lusail Iconic
14.00: D csoport, Dánia–Tunézia, al-Rajján, Education City
17.00: C csoport, Mexikó–Lengyelország, Doha, 974
20.00: D csoport, Franciaország–Ausztrália, al-Vakra, al-Dzsanúb
November 23., szerda
11.00: F csoport, Marokkó–Horvátország, al-Hor, al-Bajt
14.00: E csoport, Németország–Japán, al-Rajján, Kalifa Nemzetközi
17.00: E csoport, Spanyolország–Costa Rica, Doha, al-Tumama
20.00: F csoport, Belgium–Kanada, al-Rajján, Ahmad bin Ali
November 24., csütörtök
11.00: G csoport, Svájc–Kamerun, al-Vakra, al-Dzsanúb
14.00: H csoport, Uruguay–Dél-Korea, al-Rajján, Education City
17.00: H csoport, Portugália–Ghána, Doha, 974
20.00: G csoport, Brazília–Szerbia, Loszaíl, Lusail Iconic
November 25., péntek
11.00: B csoport, Wales–Irán, al-Rajján, Ahmad bin Ali
14.00: A csoport, Katar–Szenegál, Doha, al-Tumama
17.00: A csoport, Hollandia–Ecuador, al-Rajján, Kalifa Nemzetközi
20.00: B csoport, Anglia–Egyesült Államok, al-Hor, al-Bajt
November 26., szombat
11.00: D csoport, Tunézia–Ausztrália, al-Vakra, al-Dzsanúb
14.00: C csoport, Lengyelország–Szaúd-Arábia, al-Rajján, Education City
17.00: D csoport, Franciaország–Dánia, Doha, 974
20.00: C csoport, Argentína–Mexikó, Loszaíl, Lusail Iconic
November 27., vasárnap
11.00: E csoport, Japán–Costa Rica, al-Rajján, Ahmad bin Ali
14.00: F csoport, Belgium–Marokkó, Doha, al-Tumama
17.00: F csoport, Horvátország–Kanada, al-Rajján, Kalifa Nemzetközi
20.00: E csoport, Spanyolország–Németország, al-Hor, al-Bajt
November 28., hétfő
11.00: G csoport, Kamerun–Szerbia, al-Vakra, al-Dzsanúb
14.00: H csoport, Dél-Korea–Ghána, al-Rajján, Education City
17.00: G csoport, Brazília–Svájc, Doha, 974
20.00: H csoport, Portugália–Uruguay, Loszaíl, Lusail Iconic
November 29., kedd
16.00: A csoport, Hollandia–Katar, al-Hor, al-Bajt
16.00: A csoport, Ecuador–Szenegál, al-Rajján, Kalifa Nemzetközi
20.00: B csoport, Wales–Anglia, al-Rajján, Ahmad bin Ali
20.00: B csoport, Irán–Egyesült Államok, Doha, al-Tumama
November 30., szerda
16.00: D csoport, Tunézia–Franciaország, al-Rajján, Education City
16.00: D csoport, Ausztrália–Dánia, al-Vakra, al-Dzsanúb
20.00: C csoport, Lengyelország–Argentína, Doha, 974 Stadion
20.00. C csoport, Szaúd-Arábia–Mexikó, Loszaíl, Lusail Iconic
December 1., csütörtök
16.00: F csoport, Horvátország–Belgium, al-Rajján, Ahmad bin Ali
16.00: F csoport, Kanada–Marokkó, Doha, al-Tumama
20.00: E csoport, Japán–Spanyolország, al-Rajján, Kalifa Nemzetközi
20.00: E csoport, Costa Rica–Németország, al-Hor, al-Bajt
December 2., péntek
16.00: H csoport, Dél-Korea–Portugália, al-Rajján, Education City
16.00: H csoport, Ghána–Uruguay, al-Vakra, al-Dzsanúb
20.00: G csoport, Kamerun–Brazília, Loszaíl, Lusail Iconic
20.00: G csoport, Szerbia–Svájc, Doha, 974
NYOLCADDÖNTŐ
December 3., szombat
A1–B2, al-Rajjan (Halifa Stadion), 16.00
C1–D2, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion), 20.00
December 4., vasárnap
D1–C2, Doha (al-Tumama Stadion), 16.00
B1–A2, al-Hor, 20.00
December 5., hétfő
E1–F2, al-Vakra, 16.00
G1–H2, Doha (974 Stadion), 20.00
December 6., kedd
F1–E2, al-Rajjan (Egyetemváros Stadion), 16.00
H1–G2, Luszail, 20.00
NEGYEDDÖNTŐ
December 9., péntek
E1/F2–G1/H2, al-Rajjan (Egyetemváros Stadion), 16.00 (1.)
A1/B2–C1/D2, Luszail, 20.00 (2.)
December 10., szombat
F1/E2–H1/G2, Doha (al-Tumama Stadion), 16.00 (3.)
B1/A2–D1/C2, al-Hor, 20.00 (4.)
ELŐDÖNTŐ
December 13., kedd
1. negyeddöntő győztese–2. negyeddöntő győztese, Luszail, 20.00
December 14., szerda
3. negyeddöntő győztese–4. negyeddöntő győztese, al-Hor, 20.00
A 3. HELYÉRT
December 17., szombat
Az elődöntő vesztesei, al-Rajjan (Halifa Stadion), 16.00
DÖNTŐ
December 18., vasárnap
Az elődöntő győztesei, Luszail, 16.00