Foci

2008.01.10. 03:28

Tornagyőztes sípmesterek

Ikervár (gz) - Tizenegy csapat kétnapos küzdelmében veretlenül bizonyult legjobbnak a megyei labdarúgó játékvezetői válogatott.

Gergácz Zoltán

Az ikervári sportcsarnokban megrendezett kétnapos teremlabdarúgó-tornán 11 csapat indult. A két csoportba sorsolt mezőnyből 2x15 perces körmérkőzések után a Vas megyei Játékvezetői Válogatott, Balogunyom, Fogyatékosok, Play Boys négyes jutott tovább. A keresztbe játszásos elődöntőben a sípmesterek 1:0-ra verték a Play Boyst, a másik ágon Balogunyom-Fogyatékosok 2:2, büntetőkkel az Illés Akadémia fiataljaira épülő Fogyatékosok fantomcsapat lépett tovább. A bronzmérkőzésen - parázs csata után - Play Boys 2:1-re verte a Balogunyomot. A döntőben a rutin diadalmaskodott a fiatalság felett. A Játékvezetők 3:0-as félidő után 4:0 arányban bizonyultak jobbnak a mezőnyben ügyesen játszó, de kapura veszélytelen Fogyatékosoknál, ezzel a sípmeterek gárdája négy győzelemmel és két döntetlennel veretlenül lett tornagyőztes. A csapat tagjai: Bognár Tamás, Borbás János, Huszár Balázs, Kiss Péter, Kiss Szabolcs, Komláti István, Papp Ákos, Szabó IV. Zoltán, Tóth Róbert, Varga Balázs, Vörös Attila. A torna legjobb kapusa Németh Krisztián (Fogyatékosok), mezőnyjátékosa Borbás János (Játékvezetők), gólkirálya, 9-9 találattal Horváth Ádám (Fogyatékosok) és Szabó IV. Zoltán (Játékvezetők) lett.