2008.10.20. 02:27

Sima meccs volt

<b>Szombathely</b> - A WH Consulting-Viktória FC NB I-es női labdarúgócsapata nagy verésben részesítette a Pécsi VSK gárdáját.

Vastag Nándor

A fordulás után a Viktória fokozta az iramot és alapos verésben részesítette a pécsieket - a különbség mértéke hízelgő a vendégekre nézve. A szombathelyiek tehát a 10. forduló után is százszázalékosak a bajnokságban, és az üldöző MTK előtt - a fővárosiak vereségének köszönhetően - már 11 pont az előnyük.

Markó Edina: - Az első félidő végén kicsit megijedtem, de a szünet után tempót váltottak a lányok és akár nagyobb aránnyal is nyerhettünk volna.

További eredmények: Femina-Győri Dózsa 1:1, MTK-FTC 2:7, Nagykutas-Győri ETO 3:1.WH Consultg-Viktória FC-Pécsi VSK 9:1 (3:1). - Szombathely, 100 néző, NB I-es női labdarúgó-mérkőzés, vezette: Boda.

Viktória: Szvorda - TÓTH E., Tálosi, Horváth N. - KOVÁCS E., Rácz (Fenyvesi, 62.), Megyeri, Marsai (Borbély, szünetben) - Szarvas (Papp D., szünetben), Szuh, TÓTH G. Edző: Markó Edina.

PVSK: Varga - Erdélyi, Iván, Pupos, Wágenhoffer - Beck (Fébert, 77.), CSABA O., Török - Jáhn, Hunyadi, Patocskai. Edző: Csaba Ferenc.

Gólszerző: Marsai a 3., Szuh a 6., az 50. és a 76., Rácz a 21., Tóth G. az 55., a 74. és a 81., Kovács E. (11-esből) a 61. percben.

Sárga lap: Pupos a 10., Csaba O. a 60. percben.