Foci

2011.07.09. 08:44

A megyei III-as aranyérmesek tornája: Rábatöttös a bajnok

A megyei III. osztály aranyérmeseinek kiírt bajnokok tornáján a Rábatöttös labdarúgócsapata győzött.

Vastag Nándor

Az első 2x30 perces meccsen a Herény és az Ikervár 2-2-es döntetlent játszott, majd a büntetőrúgásokkal 5-4-re a herényiek nyertek. A másik találkozóról az Izsákfa jutott a döntőbe, miután az hazai csapatot 4-0-ra legyőzte. Harmadikként az ikerváriak végeztek, az első helyosztón 7-0-ra diadalmaskodtak az Izsákfa ellen. A torna fináléjában a Rábatöttös már az első félidőben 2-0-s előnyre tett szert, amit a szünet után is megőrzött, így megérdemelten vette át az MLSZ Vas Megyei Igazgatóságának kupáját.

Végeredmény: 1. Rábatöttös (Bakucz Tibor, Sárközi Balázs, Szemes Zsolt, Czömpöl Balázs, Busi Zoltán, Tímár György, Székely Bálint, Kovács Krisztián, Horváth Szabolcs, Horváth András, Vöcsei Gábor, Császár András, Sipos Roland, Zséder Gábor. Edző: Kovács Sándor), 2. Arborétum-Herény, 3. Ikervár, 4. Izsákfa.