Foci

2013.02.25. 16:39

Focipályán az általános iskolás lányok, fiúk

Az U10-es korosztályban a Viktória mix2 vegyes csapata, míg az U12-eseknél a Szentgotthárdi Oktatási Intézmény lánygárdája nyerte a Viktória Trend Optika Kupa teremlabdarúgó-tornát.

A Farkas Károly utcai műfüves csarnokban a szombathelyi és megyei általános iskolák I-II-III. korcsoportos lány és vegyes csapatainak rendezett viadalon a két korosztályban kilenc együttes indult. A csapatok körmérkőzést vívtak, ezt követően alakult ki a végső sorrend. A torna elsődleges célja volt, hogy a 12 év alatti fiúk és lányok együtt is futballozhassanak.

Az U10-eseknél 1x12 perc volt a játékidő, a győztes a Viktória Trend Optika FC mix.2 nevű, vegyes összetételű együttese lett. A szombathelyiek a Gotthard II-t 6-0-ra, a Gotthard I-et 9-1-re, míg a Viktória mix 1-et 1-0-ra verte.

Az U10-es csoport végeredménye: 1. Viktória mix 2., 2. Viktória mix. 1., 3. Gothard mix 1., 4. Gothard mix. 2. Az U12-eseknél a 1x20 percet futballoztak a gárdák, itt a Szentgotthárdi Oktatási Intézmény nyert, amely a Bolyait 6-5-re, a Viktória mixet 14-2-re, a Viktória lányokat 5-2-re, a Gothardot pedig 8-2-re győzte le.

Az U12-es csoport végeredménye: 1. Szentgotthárd, 2. Bolyai János Általános Iskola, 3. Viktória, 4. Gothard Jenő Általános Iskola, 5. Viktória U10 mix.