Foci

2014.09.09. 15:29

Labdarúgás: Mindkét korosztályban az Opel együttese bizonyult a legjobbnak

Szombathely – Mindkét korosztályban az Opel csapata nyerte meg a Vas megyei nagyvállalatok labdarúgótornáját.

A Vas megyei nagyvállalatok labdarúgótornáját már harmadszor rendezték meg – a résztvevő cégek közösen szervezték és finanszírozták a napot. A TDK-Epcos, a Delphi, a LUK, az Opel, a BPW és az IQor csapatai az Illés Akadémia műfüves pályáján meccseltek (három pálya lett kialakítva). Idén először két kategóriában írták ki a tornát, ugyanis az öregfiúk (+35) is „csatába indulhattak". A 6+1 fős csapatok 2x15 perces mérkőzéseket játszottak 5x2-es kapukra, körmérkőzés döntött a végső sorrendről.

Epcos–IQor derbi. Labdával az Epcos játékosa, Török András. Fotó: LUK

Végeredmény: -35: 1. Opel 12 pont, 2. Delphi 10, 3. TDK-Epcos 10, 4. LUK 7, 5. BPW 3, 6. IQor 0. Öregfiúk, +35: 1. Opel 15 pont, 2. Delphi 9, 3. IQor 7, 4. Luk 6, 5. TDK-Epcos 4, 6. BPW 3. Gólkirály, -35: Savanyó Gábor (Delphi) 10 gól. +35: Jávorics Krisztián (IQor) 10 gól.