Haladás

2014.03.02. 21:45

Ikszelt a Haladás II.

Az NB III. Nyugati-csoportjának 17. fordulójában a Szombathelyi Haladás II. 0-0-t játszott a Csepellel.

Szombathelyi Haladás II.–Sportbusz-Csepel 0-0. – Szombathely, 100 néző, vezette: Molnár.

Szombathelyi Haladás II.: DOMBÓ – Gabura (Koronczai), HIRSCHLER, Havasi, Milkó – Győrffy, Vincze (Farkas), DEDICS, Németh Á. – SINANOVIC, Vlasits. Edző: Tóth László.

Sinanovic Sinan (fehérben) első NB-s mérkőzését játszotta. Fotó: Maitz Kinga

Az alaposan megfiatalított szombathelyi csapat kezdte jobban a mérkőzést, hamar mezőnyfölényt harcolt ki. Az első félidőben Vlasits és Németh Áron is ziccert hibázott. Szünet után „felébredtek” a csepeliek, ők is kidolgoztak egy-két komoly lehetőséget, ám Dombó eszén nem tudtak túljárni. A szombathelyi portás remek formában védett. A hajrá ismét a vasiaké volt, ám a legjobb helyzeteket is kihagyták. Változatos mérkőzésen az első félidőben a Haladás II., a másodikban a Csepel játszott jobban, a hazai csapat közelebb állt a győzelemhez. Kiállítva: Rakic (Csepel) a 83. percben.