Elfogatóparancs

2025.03.27. 08:22

Őket mindenkinek látni kell! Fotókon Szombathely tolvajai

Ezek a bűnözők még mindig köztünk járnak, nem sikerült őket elfogni. A szombathelyi tolvajok heten vannak szabadlábon, fotókon is mutatjuk őket.

A szombathelyi rendőrök jelenleg 54 bűnözőt keresnek. A körözési adatbázisból kiderül, hogy szombathelyi tolvajokból is akad pár, akik még szabadlábon vannak. Ők bármikor, bárhol felbukkanhatnak, meglophatnak. Most fotókon is mutatjuk az enyveskezűeket, hogy nehogy ti is áldozataik legyetek.

Ezek a szombathelyi tolvajok még köztünk járnak
Ezek a szombathelyi tolvajok még köztünk járnak
Forrás: police.hu

Szombathelyi tolvajok szabadlábon

A 32 éves Németh Dánielt lopás miatt többek között a szombathelyi rendőrök is keresik. Vele szemben európai elfogatóparancs van érvényben.

Forrás: police.hu

Az 57 éves szombathelyi születésű Abdel-Satar Tímea Rozáliát szintén lopás miatt keresik az egyenruhások. Vele szemben a Szombathelyi Rendőrkapitányság adott ki elfogatóparancsot.

Abdel-Satar Rozália
Forrás: police.hu

A 25 éves Kovács Dominik Patrikot is lopás miatt körözik a rendőrök. Vele szemben a Szombathelyi Járásbíróság adott ki elfogatóparancsot.

Forrás: police.hu

A 36 éves szombathelyi születésű Kalmár Krisztián is lopás miatt került a szombathelyi rendőrök látókörébe. Vele szemben a Szombathelyi Törvényszék adott ki elfogatóparancsot.

Kalmár Krisztián
Forrás: police.hu

A 26 éves szombathelyi születésű Demeter Dánielt szintén lopás miatt körözik. Vele szemben a Szombathelyi Törvényszék adott ki elfogatóparancsot.

Forrás: police.hu

A 43 éves Kovács Pétert is lopás miatt keresik a rendőrök. Vele szemben a Debreceni Járásbíróság adott ki elfogatóparancsot.

Forrás: police.hu

Az 52 éves szombathelyi születésű Szabó Attilát lopás miatt körözik a szombathelyi egyenruhások. Vele szemben a Szombathelyi Törvényszék adott ki elfogatóparancsot.

Forrás: police.hu

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában