SZOMBATHELY

2018.02.04. 11:42

A közösségi házra költik a báli bevételt

Mintegy 120-an mulattak a kámoni egyházközség bálján szombaton éjjel. Táncból, jókedvből nem volt hiány.

Tóth Kata

 

 

A közösségépítésre, a fehér asztal melletti beszélgetésekre kitűnő alkalom egy ilyen este, így fogalmazott köszöntőjében Koczka Tibor alpolgármester, a körzet önkormányzati képviselője a kámoni egyházközség szombati bálján. Augusztus végére elkészülhet a közösségi ház, az est bevételét is arra fordítják – erről is beszámolt Molnár Szabolcs esperes plébánossal közösen. A szentpéterfai Timár Trió alapozta a vendégek hangulatát a West Garden étteremben. Az esten felléptek a Lorigo TSE táncosai.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában