2018.05.05. 08:00
Szombathely végzős diákjai 2018-ban
Mutatjuk Szombathely 2017-es ballagóit.
Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
3/11-ÉD – Bakó Dániel, Baksa Barbara, Bartha Renáta, Fekete Ramóna Dóra, Gál Anna, Gergely Bianka Ramóna, Gróf Viktória, Horváth Laura, Horváth Melinda Erzsébet, Kovács Dorottya, Kovács Viktor, Maráczi Vivien Karolina, Orsós Vanessza, Reindl Martina, Szabados Orsolya, Szamkó Vivien
Osztályfőnök: Németh Endre
3/11-PH – Böröczky Bernadett, Czene Martin, Erdős Bernadett, Erős Dániel, Horváth Amanda Tünde, Horváth Dorina, Hoss Milán, Jakab Patrik Bálint, Kajcsos Dávid, Kiss Jázmin, Mihók Alex, Molnár Rihárd Ferenc, Otlecz Lóránd, Polgár Zsófia Katalin, Sárközi Márkó, Velekei Bence
Osztályfőnök: Pusztai Tamás
12. E – Bakonyi Klaudia, Balassa Regina, Biácsy Laura, Boros Izabel, Bődi Fanni, Czetter Zsófia, Derdák Máté, Diószegi Anett, Főcze Valéria, Frányi Kíra, Horváth Amarillisz, Horváth Bettina (2000), Horváth Bettina (1999), Horváth Fruzsina, Kecskés Gabriella, Koczka Viktória, Kovács Alexandra, Máté Fanni Rebeka, Páll Krisztina, Pallósi Eszter, Pásti Szilvia, Polyák Krisztina, Ress Dominika, Szabó Vanessza, Szemes Diána, Varga Anita, Varga Viktória, Verhás Veronika
Osztályfőnök: Kun-Pál Enikő
12. F – Balaton Regina Hanna, Csurgai Georgina, Dreiszker Máté, Eső Attila, Hajdu Bálint, Herczeg Amarillis Mirella, Horváth Rebeka, Hutvágner Bence, Jakab Ilona Éva, Káldi Gábor, Kapui Ákos, Léman András Richárd, Nagy Klaudia Mercédesz, Pákai Dominik, Pápai Márk, Pungor Bálint, Röszler Levente, Szép Milán, Tóth Barnabás Csaba, Vajda Elizabet Franciska, Varga Kitti Mária
Osztályfőnök: Csiszár Zoltán
SZK – 13. A – Ábrahám Csaba, Babics Krisztián, Biczó Viktória, Déry Petra, Farda Nikoletta, Gyürüs Barbara, Haklits Attila Bence, Iszak Imola, Kalcsics Ádám, Kiss Laura, Lechner Ferenc Máté, Légler Andrea, Nagy Diána, Németh Gábor Kristóf, Pergel Barbara, Reizinger Gábor József, Sárközi Ágota, Schrammer Enikő Anna, Szabados Ferenc Bence, Szabó Cintia Rebeka, Tölgyes Renáta, Varga András Adrián
Osztályfőnök: Kántás Eleonóra
SZK – 13. B – Baranyai Katalin, Bencsik Patrícia, Bogács Regina, Horváth Roland, Keibinger Miklós, Ködös Krisztián, Málics Edina, Pehm Viktória, Pete Zsófia, Pintér Claudia, Pohr Attila, Polgár Andrea, Sipos Dzsenifer, Szaniszló Alexandra, Szögedi Martin, Takács Dániel, Tóth Cintia, Tóth Imre, Tóth Kinga, Vincze Flórián, Zséder Gábor, Zsoldos Gréta
Osztályfőnök: Pócza Erika
Szombathelyi Műszaki Szakképzési Centrum Puskás Tivadar Fém- és Villamosipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
3/11/D – gépi forgácsoló
Balogh Milán, Benkő Gergő, Bokor Ádám, Hajdu Máté, Horváth Márk, Jagodics Márk, Kálmánczhei Gergely, Kiricsi István, Leitgeb Patrik, Magyarlaki Milán, Németh Ádám Dávid, Novák Balázs, Petró Marcell, Punokovics Máté, Szabó Zsolt Róbert, Szilvágyi Noé, Szilvágyi Patrik
Osztályfőnök: Vörös Gizella
3/11/E – villanyszerelő
Gombkötő Bálint, Hajba Gábor, Kovács Ákos Dominik, Kovács Mátyás, Lakner Martin, Lankovits Zoltán Péter, Lendvai Kevin, Maitz László Márk, Neu Dávid, Pintér Szabolcs Jenő, Toldi Mihály Levente, Tóth Ádám András Osztályfőnök: Horváth Árpád
3/11/Fé – központifűtés- és gázhálózatrendszer-szerelő
Esztergályos Ádám Áron, Keresztes Máté, Koroknai Tamás, Nessel Norbert, Rainer Soma, Sáfrányos Norbert, Tőke Richárd
3/11/Fk – karosszérialakatos
Csigó Márió, Németh József, Neubauer Brendon, Szép Patrik Zsolt, Takács Roland, Tömböly Dávid Osztályfőnök: Auer Péter
12/Ag – Czingráber Márk, Czipetics Balázs, Csordás Barnabás, Dóka Dominik, Horváth Bence Márk, Mihálffy Alfonz, Nagy Ádám, Nagy Ivó László, Nagy Patrik, Serfecz Kristóf, Sziffer Bence, Szőke Donát
12/Av –Agg Ákos, Kovács Tamás, Krajczár Bálint, Maga István, Molnár Benjámin, Nagy Gábor, Sebestyén Csaba, Tompa Levente Osztályfőnök: Bodó Judit
13/I – Balogh Dávid, Baross Boglárka, Biczó Erik, Bojtor Dániel, Böcskör Szilárd István, Csizmazia Erik, Fábián Martin, Fillinger Márton, Horváth Gábor, Kappel Áron, Kiricsi Norbert, Kis-Bagoly László István, Kiss Szabolcs, Kolonits Erik, Mihálydeákpál Bálint, Nyárádi János, Péntek Ákos, Süle Milán Tamás, Szabó Tamás, Szilágyi Mátyás, Tamási Roland, Török Patrik, Viszokai Péter Gábor
Osztályfőnök: Sándor Tamás
3/11/G – gépi forgácsoló
Balogh Marcell Attila, Bogyai Rináldo, Bolfán Tibor Márton, Boros Imre, Frigy Dominik, Horváth Alex, Nagy Zoltán Sándor, Németh Ákos, Németh Milán Péter, Sárközi Patrik Csaba, Szabó Balázs, Szemes Patrik, Weisz Roland László, Zsigmond Krisztofer László
3/11/H – hegesztő
Ásó Márk, Bandi Zoltán, Elekes Márk, Grünczeisz Kevin, Hajmás Dominik, Kőházy Viktor, Krancz Ákos, Kreznerics Alex, Lukács Márk, Marsai Dominik Zsolt, Nagy Gergő Dominik, Németh Olivér, Oláh Viktor András, Sákovits Zoltán, Setét Gergő, Sipos András, Szőke Dániel Zoltán, Tóth Zoltán, Varga Roland
Osztályfőnök: Lákics Krisztina
Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium
12. A – Boros Alexandra, Csőre Balázs, Fabriczius László, Fancsali Kristóf, Farkas Rebeka Szilvia, Ferencz Tamás, Friedli Éva, Horváth Karolina Edit, Ízer Márton, Kádár Dávid, Kiss Virág Kitti, Kocsis Dávid, Kővári Péter, Malachowsky Kornél, Márk Noémi, Mentes Mihály, Molnár Bence, Nagy Máté, Nagy Viktória, Nemes Áron, Németh Bence, Németh Balázs, Németh Kinga, Palkovics Blanka, Pintér Fanni, Pintér Gréta, Pityinger Laura, Sanah Sundus, Szalkay Balázs, Szőllősi Vanessza, Takács Tibor, Vörös Júlia, Weinelt Virág, Zelles Botond, Zsoldos Bence
Osztályfőnök: Barták Henrietta
12. B – Benkő Bianka Anna, Bognár Balázs, Bokor Ádám, Bolfán Bence, Bősze Laura, Egyed Viktória Ivett, Enyingi Laura, Erős Tícia, Frank Szimonetta Erzsébet, Gaál Flóra, Gemeiner Soma, Hujber Gergő, Imre Bonita Szilvia, Kámán Balázs, Kelemen Mihály Ferenc, Kovács Benedek Balázs, Kudron Dániel, Laczó Fanni, Ódor Zita, Oláh Vivien, Pacsirta Zsóka Carmen, Román Alex, Sándorfi-Györffy Krisztina, Török Szilveszter, Török Virág Tünde, Varga Kristóf
Osztályfőnök: Kissné Németh Eszter
12. C – Buchwald Roland, Catomio Emília Júlia, Gulás Anna Magdolna, Haramia Kinga, Hegedűs Filoména Anna, Hittér Virág, Horváth Evelin, Horváth Fanni Vanessza, Horváth Lili Melinda, Horváth Tünde Anna, Imre Anna, Jánoczki Rebeka, Kiskos Márk Péter, Kiss Alexandra, Koós Elizabet Kitti, Kovács Luca, Kovács Zsófia Judit, Márton Balázs, Őri Zsófia Anna, Palatin Máté, Papp Laura Kinga, Pasics Fanni, Pethő Julianna, Pócza Patrik, Reznyák Dóra Magdolna, Stummer Dóra Barbara, Szabó Barnabás, Szecsődi Noémi, Szilágyi Levente, Takács Marcell, Tóth Adrienn, Tóth Marcell, Tóth Zsófia
Osztályfőnök: Fullár Balázs
12. K – Bakacs Melinda, Bauer Orsolya, Békési Lilla, Bogdán Roland, Börzsönyi Dóra, Czotter Stefánia, Dorfer Carina, Fábri Ramóna, Gombos Viktória, Görög Patrik, Hajba Regina, Hőke Miklós, Jakab Judit, Juhász Viktória, Kalmár Nóra, Kocon Anett, Lóránt Laura, Márton Borbála, Papp Ninetta, Papp Virág, Petényi Róbert, Rejtő Stefánia Imola, Sági Nikoletta, Sali Zsaklin, Schubert Örs, Szabadi Lídia, Szabó Kristóf, Szepessy László, Takács Nikolett, Tóth Márton, Török Eliza, Turtóczki Adrián, Varga Michelle
Osztályfőnök: Vietorisz Györgyi
Herman Ottó Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
3/11. DVi – Dísznövénykertész, virágkötő és virágkereskedő osztály
Andor Roland, Balogh Bianka, Hegymegi Ferenc, Horváth Eszter, Horváth Fanni, Horváth Valentina Mária, Károlyi Dorina Eszter, Kelemen Rebeka Anna, Kocsis Anett, Konyher Anna, Marton Dorina, Nagy Viktória Virág, Németh Zsanett, Pintér Barbara, Pintér Dóra, Pontyos Dominika, Saáry Napsugár, Sáfár Patrícia Dalma, Stálovics Alexandra Mónika, Szathmári Eszter, Takó Boglárka, Tasnádi Beáta, Vincze Laura
Osztályfőnök: Kleéné Tóth Szilvia
12. EV – Erdészeti és vadgazdálkodási technikus osztály
Boegán Balambér, Dabronaki Emese, Forró Norbert, Gottlieb Dávid, Hári Dávid, Horváth Anna, Horváth Viktor, Kámán Martin, Kertész Armand, Kertész Bálint, Kopfer Gábor, Kovács Dóra, Kovács Róbert, Langbein Szabolcs, Márkus Bence, Miklós Fruzsina, Molnár Balázs, Nagy Péter, Nagy Zoltán, Németh Bence, Obermajer Bence, Páli Roland, Papp Milán, Sákovits Márk, Simon Gergő, Tóth Bálint Ferenc, Tóth Csanád, Veszeli András Osztályfőnök: Divós-Bertók Edina
12. KP – Környezetvédelmi technikus, Parképítő és -fenntartó technikus osztály
Antal Ármin Nikolasz, Benczek Barnabás Krisztián, Bróz Fábián Sebestyén, Dénes Boglárka, Gaál Nikolett, Hajtó Erzsébet, Hende Dávid, Herczeg Laura Georgina, Horváth Brigitta, Kocsis Péter, Kőhalmi Kristóf, Könyves Kamilla, Móricz Enikő, Pados Enikő, Pap László, Pinczker Benedek, Rába Barnabás, Sebestyén Péter, Seper Ádám Krisztián, Szabó Ákos, Szakasics Balázs, Tar Violetta, Varga Dorina, Varga Richárd
Osztályfőnök: Gájer Szilvia
12. L – Labdarúgó osztály
Bárdics Erik, Bátorfi Boglárka, Bolla Gergő, Bontó Marcell, Császár Flóra, Császár Hanna, Dombi Gergő, Horváth Viktória, Kiss Bence, Kovalovszki Máté, Latyák Bence, Molnár Márk, Szabó Dániel, Szalai Csaba, Szántó Roland, Tóth Marcell, Varga Kevin
Osztályfőnök: Hende Tamás
13. SZK – szakiskolások érettségire felkészítő osztálya
Czirók Noémi, Gazsó Nikolett, Gazsó Petra, Horváth Petra, Horváth Viktória, Kiss Dzsesszika, Kovács Éva, Kovács Szabina Mária, Kovács Zsuzsanna Írisz, Kőhegyes Kinga, Merőtei Barbara Kinga, Németh Eszter Valéria, Pungor Enikő, Simon Márk, Szabó Zsófia, Szenczi Marcell
Osztályfőnök: Vargyas László
SZOSZSZC Kereskedelmi és Vendéglátó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
12. D – Benkő Henrietta Anasztázia, Bogdán Zsófia, Foki Bianka, Füzes Dominik József, Hajtó Anett Eszter, Honbolygó Vivien, Horváth Borbála, Horváth Katalin, Horváth Vanda Veronika, Kovács Kitti, Kovács Ramóna Kíra, Kovács Tamara, Lencsés Fanni Júlia, Nagy Balázs, Nagy Gertrúd Melinda, Nemes Antónia Laura, Németh Mirtill Gertrúd, Novák Dávid, Panta Flóra, Papp Krisztián, Pochron Dorina Dalma, Pócza Annamária, Szabó Vivien, Szigeti Krisztina, Takács Diána Noémi, Vörös Zoltán Viktor
Osztályfőnök: Dr. Erőss Judit
12. C – Bartalos Róbert Sándor, Berbás Evelin, Béry Gergely, Biácsy Márk, Bóka Anita, Csidei Márk, Doktor Klaudia, Góczán Tamara, Hajdinák Martin, Jagodits Loretta, Kaufmann Laura, Kovács Orsolya, Kovács Rebeka, László Gergely Péter, Mátyás Zoltán, Molnár Bianka, Németh Krisztina, Rajtmár Ádám, Rozsnyai Boglárka, Séfer Diána, Simon Vanessza, Szabó Péter Dániel, Tóth Richárd Tícián, Török Eszter, Zsupos Petra Daniella Osztályfőnök: Forróné Czeglédi Judit
12. B – Agg Patrik Zoltán, Förhéncz Dóra, Förhéncz Eszter, Garai Anna Laura, Glavánovics Patrícia, Haller Benjamina, Iván Hanna, Kolonics Friderika, Kőhalmi Mercédesz, Majtényi Dóra Mónika, Markó Szimonetta Emőke, Nagy Ádám Zsolt, Skaper Dorina, Szemes Alexandra, Szép Bernadett, Tóth Dorina Evelin, Tuba Csenge Édua, Váraljai Virág, Varga Dóra Éva, Varga Réka, Viszket Attila
Osztályfőnök: Németh Csaba
12. A – Balázsvölgyi Evelin, Banga Bianka, Boda Vanessza Anna, Czimber Dániel, Csabai Amanda, Esztergályos Fanni, Gerencsér Dóra, Gombás Réka Ágota, Hende Zsófia, Hock-Sirson Henrietta, Horváth Barbara Fanni, Horváth Bence, Horváth Katrin, Joó Georgina, Kiss Bálint, Kovács Nóra, Köves Gábor Viktor, Lengyel Péter, Májer Kamilla, Nagy Bálint, Nemes Levente, Pankaczi Bence, Peresznyák Réka, Pósfalvi Fanni, Punokovics Petra, Sali Virág Anna, Szabó Dorottya, Szabó Réka, Szalai Boglárka, Tompa Ráhel, Tóth Ádám, Unger Helga, Unger Levente Péter, Vörös Petra, Zsiray Barbara Renáta
Osztályfőnök: Tordai Enikő
3/11. H – szakács
Abodi Kristóf, Baksa Nóra, Bohus Anna, Körmendi Dominik, Kupi Károly Dániel, Kurucz Amália, Tóth Bálint, Varga Fruzsina, Varga Tamás
3/11. H – pincér
Balogh Jácint, Csárni Ivett Frida, Csercsits Gabriella Viktória, Dóka Xénia, Farkas Bettina, Farkas Gergő, Gyarmati Noel Zsolt, Horváth Dzsenifer Erzsébet, Horváth Vivien Éva, Kolocz Milán, Kövér Áron, Majtényi Vivien, Sebestyén Dominik, Simon Petra, Sőre Csanád, Szabó Dzsenifer Ramóna, Szabó Fanni, Varga Szonja, Vigh Evelin, Virág Gergő, Vörös Virág, Závár Réka, Zombori Renáta
Osztályfőnök: Soósné Pálfi Alíz
3/11. E – eladó
Arnau Barbara, Horváth Annamária, Horváth Patrik, Horváth Vivien Mónika, Kalamár Dóra, Kardos Dávid, Kovács Enikő, Németh Dzsesszika, Susocki Ákos, Szabó Nikolett, Tóth Réka
3/11. E – cukrász
Csay Nikolett, Galavits Dorina, Klug Fanni, Kovács Kitti, Kozó Dóra Kata, Kráner Döníz Liliána, Reider Marcell, Vinkó Vivien
Osztályfőnök: Walterné Török Bernadett
Szombathelyi Műszaki SZC Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
12. A – Akkir Benedek Dahan, Bódi Máté Miklós, Csapó Attila, Csonka Dániel, Dalos Donát Kristóf, Dobos Péter, Erdősi Milán, Galambos Gábor, Gáspár Tamás, Grünczeisz Patrik, Kajáry Bálint András, Király Martin, Kiss Róbert, Kovács Valentin Csaba, Kuroli Gergely, Lórencs Márk, Nagy Richárd, Nemes Gábor, Németh Csaba Alen, Novák Martin Dezső, Nunkovics Zoltán Koppány, Orsós Levente, Pethő Norbert, Piri Barnabás, Pócza Valdemár, Puklér Bálint András, Román Dávid István, Szivós Gábor Márk, Temesvári Gergely Péter, Vadász Zoltán, Vinkó Tamás István, Zsolnai Gergely
Osztályfőnök: Kiss Éva
12. B – Babos Dániel, Béri Balázs Miklós, Berki Dániel, Budai Anasztázia Sára, Csapó Patrik Gábor, Dávid Levente Péter, Eszterházi Ádám András, Ferenczi Martin, Foki Marcell, Forstóber Miklós, Gaál Flórián, Göndöcs Vera, Gróf Milán Ferenc, Kaposi Áron Erik, Kiss Csaba, Kiss Máté Bence, Konetsny Barnabás, Koronczai Erik, Körtvélyes Áron, Medics Rómeó, Nárai Adrienn Eszter, Pájer Balázs, Soós Patrik Attila, Szente Dániel, Tájmel Márk, Takács Bence Osztályfőnökök: Károlyi Nóra és Kemenesi Zoltán
12. C – Bali Ádám, Bencsics Botond, Bencsik Ádám Zoltán, Bereczk Zoltán Marcell, Bodorkós Márk István, Borbély Máté, Elekes Patrik, Fehér Donát, Géczi Gergő, Glavanits Dávid, Hersics István Krisztián, Horváth Péter, Huszár Adrián, Kármán Alexandra, Kercselics Martin Péter, Kis Roland Péter, László Dániel Zoltán, Lengyel Szilárd, Mészáros Dávid József, Móczó András János, Molnár József, Nagy Dávid, Németh Márk, Pap Kristóf, Pock Bálint, Radvánszky István Jonatán, Scheiber Márk, Svób Márk Szilveszter, Szabó Ármin Zsolt, Szele Ferenc, Szij Bertalan László, Tóth Ádám József, Tóth Sándor, Velencei Viktor, Viola János, Zacsik Dániel
Osztályfőnök: Samu Sándor Bálint
12. D – Berta Dániel, Buda Kristóf, Dávid Nataniel, Dobrovics Dániel, Gosztola Bálint László, Gyécsek Gergely, Horváth Máté, Horváth Patrik, Horváth Roland, Janzsó Milán Gábor, Kálmán Dominik, Kalmár Gábor, Kopasz Mihály, Lakihegyi László, Nagy Bálint, Németh Gergő, Rába Tibor Márk, Recetár Róbert, Rezi András, Simon Máté, Soós Bálint, Szabó Bence, Szabó Tamás, Varga Bálint Milán, Vécsei Ferenc, Voltan Valentin
Osztályfőnök: Kovácsné Csiszár Ildikó
Szombathelyi Művészeti Szakgimnázium
12. Z – Arany Veronika, Erős Enikő, Karvalics Loretta, Kérges Dorottya, Kovács Izabell Andrea, Kovács Tihamér, Krizsán Anna, Magyar Marcell, Németh Csenge, Paulik Eliza Glória, Pirbus Virág, Rozina Róbert József, Stuller Damján, Tóth Renáta Zsanett, Unghváry Eliza Dorottya, Wolf Zulejka
Osztályfőnök: Molnár Dániel
Szombathelyi Szolgáltatási Szakképzési Centrum Oladi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
3/11/A-G – Bársony Bianka Mária, Csidei Szabina, Horváth Katalin, Kolompár Kitti, Nyári Vanessza Barbara, Orsós Barbara, Rendek Krisztina Hilda, Szi Julianna, Varga Vanessza
Osztályfőnök: Mészáros Réka
12. E – egészségügy és egészségügyi technika
Babolcs Kiara, Halász Boglárka, Horváth Annamária, Kiss Csenge, Kocsis Erik, Magyar Vivien, Morgós Gréta, Simon Janka, Staritzbüchler Beatrix, Süle Bianka, Szabó Alíz, Szabó Mercédesz, Szabó Mónika, Szabó Stella, Tóth Alexandra
Osztályfőnök: Dr. Kúti Zsuzsanna PhD, Padosné Balassa Piroska
12. SZ – Darics Georgina Anett, Kovács Enikő, Kovács Kíra Niké, Leróth Barbara, Manhertz Vanda Patrícia, Mezei Adrienn, Molnár Laura Anna, Németh Fanni, Németh Kitti Anna, Németh Petra Katinka, Papp Felícia, Papp Mercédesz, Takács Dorina Anna, Tóth Laura, Varga Annamária, Winkelbauer Ádám Ferenc
Osztályfőnök: Börzsönyi Judit
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
12. A –Baumgartner Bálint, Bazsó Kincső Anikó, Bedők Evelin, Bene Laura Hedvig, Bokor Dóra, Cseh Gabriella Eszter, Csonka Dorottya, Fülöp Fanni, Horváth Áron, Horváth Fanni Irén, Horváth Vanda Alexandra, Járay Regina, Kálmán Jázmin, Kapui Kristóf, Kártyás Sebestyén, Kiss Márton, Kővári Dorottya, Lóránth Máté, Mákos Rebeka, Molnár Leonóra Pálma, Mölcs Martin, Nagy Jácinta, Nagy Lola, Péter Ábrahám, Schrődl Enikő, Somogyi Ármin, Szerencsi Kristóf, Tari Tamara Rita, Tóth Éva Mónika, Váradi Daniella Kata, Vekszli Anna, Zoltán Anna, Zsömbölyi Hanna
Osztályfőnök: Holnthoner Aurélia
12. B – Bakó Milán, Baranyai Dóra, Baranyai Viktória, Bertók Ramóna, Börzsönyi Virág, Dienes Dominik Zoltán, Éva Natália Rebeka, Gál Gyula, Gémesi Gábor, Horváth Anna, Horváth Kristóf Péter, Káldi Júlia Fanni, Komlósi Kata Orsolya, Kondor Rebeka, Máté Dóra, Mészáros Vivien Alexandra, Miklós Helén, Nagy Anna Luca, Németh Botond, Németh Gábor Bálint, Németh Laura, Pajor Borbála Júlia, Pintér Fanni, Reichardt Gábor, Sidó-Tahin Sarolta, Sümeghy Csillag Virág, Szabó Kitti Viktória, Tanai Gabriella, Tóth Bianka, Vajda Dóra, Varga Bálint, Varga Soma Mátyás, Varga Vanda, Veszelszki Barnabás, Vincze Adél Veronika, Vincze Virág Rita
Osztályfőnök: Antalovits Dániel
12. C – Balogh Áron Tamás, Bartik Janka Tímea, Csonka Barbara, Fessler Kornél, Héra Boglárka, Horváth Hanna, Jakab Bálint Kende, Juhász Gergő, Karcsics Gergő, Kiss Laura, Kocziha Barnabás, Koltai Kristóf, Labancz Patrik Levente, Labancz Tamás Dominik, Milisits Máté, Németh Adrián, Németh Bence Tamás, Németh Erik, Örkényi Boglárka Zita, Pálla Zsombor, Pungor Laura Mária, Schlaffer Daniella, Sulyok Botond, Szép Milán, Szimandel Eszter, Teket Ádám Gábor, Tóth Dávid Csaba, Traxler Bálint, Varga Bálint, Varga Lilla Anna, Varga Martin Dorián, Vass Péter, Zsámár Zsolt
Osztályfőnök: Finta Zsanett
12. D – Bakon Réka, Barta Márton, Bede Petra, Bejczi Botond Balázs, Bódi Regina, Bódi Virág Luca, Csépke Dominika, Cser Dóra, Csóka Eszter, Dancsecs András, Dénes Alexandra, Dévai Boglárka, Győrffy Réka Virág, Horváth Bendegúz, Keresztes Krisztián, Kovács Barnabás, Kovács Martin Tamás, Kovács Nóra, Körmendi Bence, Laman Richárd, Peszlen Péter, Polcsik Máté, Roskó Ádám, Sárközi Patrik, Szabó Dóra, Szatmári Bendegúz, Szücs Olivér, Varga Eszter, Vargovics Tamás, Závecz Erik, Zsigovits Norbert
Osztályfőnök: Nagy Veronika
Szombathelyi Műszaki Szakképzési Centrum Savaria Szakgimnázium és Kollégium
12. A – Bali Bettina, Farkas Regina, Fülöp Friderika Anna, Gaál Bianka, Horváth Krisztina, Kustos Adrienn, Liebenau Levente Péter, Mesics György, Molnár Bálint, Móricz Dániel, Oláh Tamás, Olivero Antonio Germano, Papp István, Regán Mihály, Skrapits Dániel, Szabó Alexandra, Szabó Patrícia, Szakács Ádám Márk, Szalai Norman, Szilvágyi Richárd, Tulok Gergely, Varga Dóra, Varga Virág, Zábó Bence
Osztályfőnök: Joóné Németh Henrietta
12. C – Baranyai Bence, Csányi Ádám, Erős András, Horváth Roland Miklós, Király Tamás, Kiss Balázs János, Kocsis Bálint, László Arnold, Marton Bence Márió, Mihátsi György, Novák Gergő, Nyul Adonisz, Oláh Dávid, Pikl Csaba, Radanovits Péter, Rigler Alex, Süle Márton, Szabó András, Szép Árpád, Urbán Milán Zoltán, Viktor Mihály, Wéber Martin, Zsótér Dániel
Osztályfőnök: Antalovics Éva
12. D – Balázs Nikolett, Bindics Dániel János, Bors Debóra Szonja, Budai Bence, Budavári Ádám, Budavári Dávid, Dabronaki Dalma Rózsa, Dala Márk, Domonkos Ádám, Filipovits Mercédesz Erzsébet, Fodor Bálint, Gerencsér Márk, Horváth Karolina, Káldy Lívia, Katona Dániel Levente, Kohl Győző, Kummer Miklós, Laski Dániel, Milkovics Dominik, Németh Mátyás, Németh Vivien, Niczki Alexandra, Pásti Vivien Edit, Perger Dániel Tibor, Rádl Levente, Schwarcz Martin, Szabó Odett Panna, Szabó Szabolcs, Szász Krisztofer, Tonka Dániel Zoltán, Ujhelyi Zoltán, Vencel Andrea
Osztályfőnök: Dr. Csekéné Vincze Edit
12. E – Bálint András, Bándoli Máté, Horváth Áron, Horváth Dániel, Horváth János Xavér, Kolarich Péter, Kozma Krisztián, Lanczkor Balázs, Magyar Martin, Nagy András, Németh Dániel Richárd, Ölbei Zsolt László, Pásti Armand Tibor, Pelok Márton Áron, Pup Patrik, Sallai Dominik, Schätzel Márk, Szabó Armand, Szabó Patrik, Vinkó Milán Tamás
Osztályfőnök: Farkas Veronika
Szombathelyi Műszaki SZC Hefele Menyhért Építő- és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
1/11/E – Farkas Péter, Hajgató Felicián, Imre Alex, Kopasz Norbert, Lőrincz Péter, Nagy Roland, Dornfeld Dominik, Hangya Krisztián, Horváth Patrik, Hoós Áron, Kiss Ádám, Moór Milán, Nagy Dominik, Orbán Máté
Osztályfőnök: Szabó Rita
1/11/C – Hustiker Benedek, Kaiser Dávid, Sárközy Arnold, Ress Martin, Paár Mátyás, Kiss György, Kránitz Gábor, Kaiser Ádám, Joó Gábor
Osztályfőnök: Szabóné Kopácsi Judit
1/11/D – Sipos Dominik, Foki Richárd, Antal Patrik, Szőke Attila, Zubor Patrik, Csányi László, Orsós Barbara, Kulcs Brendon, Horváth Norbert, Kiss Patrik, Dávid Patrik, Millendorfer Gergő, Kolunbán Dániel, Polák Roland
Osztályfőnök: Bakon Csaba
Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium
12. A – Benke Kata Regina, Bognár Kata Izabella, Bolfán Ádám, Böröndi Bianka, Czeglédi Péter, Czupi Kíra Rebeka, Ferenczi Réka, Födelmesi Julianna, Friedl Zsófia Brigitta, Frisch Lili, Galambos Anna, Gazdag Mátyás, Goda Tamás, Gorell Nóra Julianna, Horváth Diána, Hujber Bence Imre, Jáki Viktória Cintia, Katavics Enikő, Kiss Szonja Alexandra, Kovács Tamás, Mándli Krisztina, Nagy Fanni, Nagy Lili, Németh Júlia Anna, Németh Roxána, Papp András, Pataki Dóra, Póhr Frigyes, Polgár Szabina Edina, Poór Szandra, Salfai Klaudia, Skrapits Róbert Ágoston, Szabó Mirtill, Szabó Vivien Anna, Szilvágyi Vica Noémi, Timár Anna Zorica, Vigh Benjamin, Vinkovits Adrienn
Osztályfőnök: Hancz Gábor Tamás O.Praem.
12. B – Barcza Dóra, Böcker Jessica, Dévai Vanessza Ilona, Gyarmati Julianna, Joó Botond, Józsa Szilárd Levente, Kapornaky Veronika, Kiss Cintia, Kiss Diána, Kovács Brendon, Krajczár Dávid, Mándli Balázs, Marton Viktória Zsuzsanna, Molnár Bálint, Molnár Péter István, Németh Katalin Erzsébet, Palkovics Eszter, Potzmann Bettina, Raposa Adrienn, Soproni Sára Zsuzsanna, Timár Dávid, Tóth Fanni Réka, Unger Júlia, Varga Kata
Osztályfőnök: Mitterstiller Csaba
12. C – Balogh Boglárka, Bella Zsaklin, Csercsics Dorina, Dali Martina, Donáczi Klaudia, Farkas Réka, Fekete Réka Virág, Gampel Dániel Antal, Gáspár Gergely Gábor, Gruber Bálint, Gyalog Nóra Anna, Győrffy Csaba Krisztián, Havrilla Ferenc Máté, Horváth Bence, Horváth Zsolt, Kalmár Orsolya, Kiss Miklós Attila, Kozma Mária, Lecouve Levente, Lehoczky Alex Csaba, Nagy Dóra, Orbán Martin Bálint, Őri Vivien, Pék Bence, Pichler Patrícia, Rátkai Marianna, Sipos Benjamin, Suborits Regina Andrea, Tasnádi Valentina, Tolnai Boglárka Rita, Tóth Viktória Tímea, Tóth-Kőrösi Koppány, Udvarhelyi Vanda, Varga Miklós, Vargyas Bálint
Osztályfőnök: Kéri Péter
12. D – Balogh Evelin, Bozzay Eszter, Csukovits Fatima, Gajári Henrietta, Gersei Petra, Hajós Judit, Hanzsek Dzsenifer, Horváth Erik, Horváth Evelin, Horváth Veronika Nóra, Illés Tamás, Kirner Kinga, Kiss Dóra Eszter, Korpics Vivien, Kovács Anna, Magyarics Zoé, Mittl Balázs, Németh Barnabás, Németh Dóra, Németh Rebeka, Németh Zsófia, Pomper Dorina, Rojik Petra Rita, Rónafalvi Patrik, Rosta Edina, Skriba Bernadett, Soós Kitti, Szente Barbara, Szigeti Bence, Tóth Adrián Tamás, Tóth Krisztián László, Vass Milán Dominik, Zágorhidi-Czigány Sebestyén Márton
Osztályfőnök: Farkas Zsuzsa
Szombathelyi Szolgáltatási Szakképzési Centrum Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnázium
12.A – Balázs Bianka, Baráth Ferenc, Bognár Kíra Eszter, Czöndör Dániel Miklós, Ecker Ninett, Farkas Jázmin, Fendrik Dávid, Géczi Klaudia, Horváth Zsófi, Kiss Boglárka, Kóczán Martina, Kossuth Virág, Krémer Vivien Edit, Mukics Erzsébet Éva, Németh Dániel Zsolt, Porga Stella, Pörge Daniella, Rammer Gergely Denis, Szabó Eszter, Sztaracsek Bátor Ábel, Taletovits Martin, Tóth Bence, Tóth Sára, Várallai Kitti, Wéber Stefánia Mária, Zelkó Alex, Zergi Dániel
Osztályfőnök: Ihász Tibor
12. B – Baksa Zsófia, Bali Anita, Cser Fanni, Eigner Bernadett, Fülei Barbara, Gaál Fanni, Gyurkó Benjámin, Homolya Melánia, Horváth Daniella, Horváth Vivien, Kecskés Eszter, Kertész Nikolett, Kovács Fanni, Kovács Máté, Kráner Alexander, Kurucz Vivien, Lengyel Zsófia, Mesics Dominika, Németh Petra, Pádár Viktória, Szvoboda Petra, Takács Kitti, Tőke Katalin
Osztályfőnök: Békefi Gabriella Edit
12. C – Ángyán Tamás, Bedi Patrícia, Bita Kinga, Bujdosó Katalin, Csóka Regina Katalin, Ebergényi Alexandra, Gergye Vanessza Mária, Gordán Izabella Andrea, Görcsi Mária Marietta, Gyürüsi Ramóna Fiametta, Horváth Noémi, Horváth Nóra, Iván Szandra, Kondor Márk Patrik, Kovács Rozália, Kovács Viktória Márta, Kölkedi Réka, Lendvai Nikolett Petra, Lőrincz Laura, Nagy Adrienn Vivien, Nagy Nikolett, Neudl Dorka Edit, Pásti Boglárka, Pataki Ramóna, Pataky Laura, Pikner Lia, Pivonka Martin, Rajczi Nándor, Róka Dávid, Szanyi Gergő, Szigeti Ádám
Osztályfőnök: Bodáné Szendrő Mónika
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
12. A – Barasits Flóra, Bilák László Olivér, Dala Bálint, Deme Adrián, Farkas Bálint, Fodor Lili, Fuchs Vivien Krisztina, Harkay Eszter, Hegyi Júlia, Izer Balázs Dániel, Kelemen Zsófia Eszter, Kiss Ármin László, Klug Emese, Kocsis Margit, Laczó Bence, Molnár Réka, Nemény Dorka Virág, Németh Boglárka Zita, Orgován Veronika, Palkovits Dorottya, Pham Lan Ivett, Reczetár Donát, Sárvári Dominik Levente, Schmall Róbert, Simon Réka Boglárka, Stumpfel András, Takács István, Temesi Tamara, Tóth Marcell, Varró Dóra, Zelevics Fruzsina, Zoller Zita
Osztályfőnök: Hegedüs Beáta
12. B – Auer Laura, Bene Zsófia, Biró Alexa, Czibók Réka Ágota, Déri Klaudia Jázmin, Dukavits Hanna Márta, Egri Máté, Falussy Zsigmond, Hernáth Réka, Horváth Bence, Király Orsolya Boróka, Kiss Ádám, Kiss Maja, Koller Domonkos, Mészáros Gergő, Orbán Gréta, Pataki Júlia, Pintér Virág, Simon Gergely Kristóf, Somogyi Adél, Súri Bíbor, Szabó András János, Takáts Bálint, Táncos Dóra, Varga Zsófia, Weeber Luca Borbála
Osztályfőnök: Halmos Ildikó
12. C – Andor Dóra, Babos Zsombor, Bakonyi Judit, Boros Olivér, Bődi Ajna, Dolgos Nóra, Doszpoth Hanna, Egresits Anna, Egresits Emma, Gál Boglárka Sára, Gróf Dalma Krisztina, Hekfusz Máté, Herczku Boglárka, Horváth Nikolett, Iváncsics Ágnes Krisztina, Jagodics Dennis, Judik János, Marton Brigitta, Mészáros Anna, Mód Laura Judit, Németh Anna Júlia, Németh Csaba, Novák Henriett, Pankotay Dorka Anna, Szabó Fruzsina Lenke, Szabó Vivien, Szép Adrián Flórián, Tamási Emese, Virág Barnabás
Osztályfőnök: Roznárné Dr. Kun Csilla
Társosztályfőnökök: Hoós Domonkos, Virághné Szalai Zsuzsanna
Perintparti Szó-Fogadó Szombathelyi Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és AMI
12. osztály Bárdosi Dóra, Felde Virág, Horváth Vanessza, Nagy Dorottya, Svertsits Anna, Szalay Levente Osztálykísérő: Molnár Szabolcs