új várakozóhelyek

2018.08.28. 14:47

Változik a forgalmi rend a Kisfaludy utcában

A forgalmi rend megváltozik Szombathelyen, a Kisfaludy Sándor utcában augusztus 28-a, keddtől. Ez a Vörösmarty Mihály és a Nádasdy Ferenc utca közti szakaszt érinti.

vaol.hu

Fotós: pixabay.com

A Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya tájékoztatása szerint eképpen alakul majd:

A Kisfaludy Sándor utca a Vörösmarty Mihály utca – Nádasdy Ferenc utca közötti szakaszán egyirányú forgalmi rend kerül bevezetésre a Nádasdy Ferenc utca irányából a Vörösmarty Mihály utca irányába. Ezen a szakaszon különösen kell figyelni, ugyanis – ahogy azt táblán piktogram is jelzi- ellenirányú kerékpár-forgalomra is kell számítani. Várakozóhelyek készülnek a jobbra kiváló sáv helyén (Vörösmarty Mihály utca).

A városüzemeltetés felhívása továbbá: Kérjük a közlekedőket, hogy a megváltozott forgalmi rend miatt fokozott óvatossággal és csökkentett sebességgel haladjanak a megjelölt útszakaszokon!

 

 

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában