Michael Ende meséje vasárnapi matinén
2020.01.15. 07:00
Lenka és a tündér a Meseboltban
Szombathely Michael Ende meséjét Veres András írta át bábszínpadra, ő az előadás rendezője is. A tervező Rumi Zsófi, és aki minden szerepet eljátszik – de főleg a tündért: Varga Bori.
Vas Népe
Aki a bábokat mozgatja: Varga Bori
Fotó: Cseh Gábor
Lenka egészen hétköznapi kislány. Szeret iskolába járni, szeret játszani, szereti a szüleit, csak hát… Őszintén szólva nem mindig szeret szót fogadni. Apa és Anya gyakran túl szigorúak vele, Lenka legalább is ezt így érzi. Bizony minden teljesen más lenne, ha a szülők nem lennének annyival nagyobbak! És lám: Teodóra segít, a szülők összemennek. Hogy mi lesz ebből? Január 19-én, vasárnap 10-kor a Meseboltban kiderül.

Fotó: Cseh Gábor
Ezek is érdekelhetik
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélre