2025.05.19. 19:00
Ettől te is dobsz egy hátast - most vasi lőteret árul a NAV
Ez tényleg nem vicc, most saját lőtered lehet. A NAV árverése egy szentgotthárdi lőteret kínál megvételre. Csupán a te licitednek kell lenni a legmagasabbnak.
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal elektronikus árverési oldala sokszor tartogat meglepetéseket az ember számára, de amire most bukkantunk, attól a mi szánk is tátva maradt. Hallottatok már olyat, hogy lőteret bocsátanak licitálásra? A NAV árverés most ezt kínálja Vasban, saját lőtered lehet, ez nem vicc. Mondjuk a részleteket.

Forrás: arveres.nav.gov.hu
NAV árverés, ahol egy lőtér is eladó
Most tényleg a tiéd lehet, réadásul 1/1 tulajdonban. Nincs más dolgod, csak licitálni. A kivett lőteret Szentgotthárdon bocsájtják licitre. A lőtér becsértéke 7 millió 650 ezer forint. Ez azt jelenti, ha részt szeretnél venni ezen az árverésen, akkor 765 ezer forintot kell előre befizetned az adóhivatal számlájára.
Ha szerencsés vagy, akkor azonban jóval olcsóbban is hozzájuthatsz a szentgotthárdi lőtérhez, ugyanis a minimális ajánlat 4 millió 972 ezer 500 forint. Ha csupán egy ilyen ajánlat érkezik és a tiéd az, akkor máris boldog lőtértulajdonos vagy.
A lőtér területe 2291 négyzetméter. Megtekintése kizárólag előzetes egyeztetés alapján lehetséges. Az árverés június 23-én reggel 8 órakor veszi kezdetét és egészen június 26-án 21 óráig várják a liciteket.