Falco-vereség

2017.09.29. 21:10

Vereséggel folytatta a Falco KC U23-as csapata

Vereséggel folytatta az NB I/B-s kosárlabda-bajnokságot a Falco KC U23-as csapata.

Durázi Krisztofer ponterősen játszott Fotó: Unger Tamás

BKG-Príma SE–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U23 97-73 (22-21, 21-21, 24-14, 30-17). – Szigetszentmiklós, 100 néző, NB I/B-s férfi kosárlabda-mérkőzés, vezette: Goda L., Major Á., Krukk M.BKG-Príma SE–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U23 97-73 (22-21, 21-21, 24-14, 30-17). – Szigetszentmiklós, 100 néző, NB I/B-s férfi kosárlabda-mérkőzés, vezette: Goda L., Major Á., Krukk M.Falco: Kovács Bence 16/3, Kovács Benedek 11/6, Bereczki 6, Durázi 28/6, Körömi 4. Csere: Németh Balázs 3/3, Laman 5/3, Németh Bence –, Kovács M. –, Oláh –. Edző: Váradi Attila.Jól kezdtek a szombathelyiek (4. perc: 4-11), a hazaiaknak gyorsan időt kellett kérniük.

Rendezték is a soraikat. A második negyedben fej fej mellett haladtak a csapatok, nem bírtak egymással. Fordulás után viszont egyre jobban érvényesült a rutinos házigazda akarata és fokozatosan növelte az előnyét. A falcós fiatalok ebben az időszakban sok hibát vétettek, így megérdemelt hazai győzelem született.Váradi Attila: – Jó játékkal, fegyelmezetten kezdtük a mérkőzést, de sajnos előnyünk birtokában egyre több előkészítetlen akciót indítottunk, és a védekezésünk is fegyelmezetlenné vált. A mérkőzés legfőbb tanulsága számunkra, hogy a lefújás pillanatáig kell koncentrálni és kontrolláltan kosárlabdázni.A Falco II. vasárnap (16.00) az Óbudai Kaszások vendégként lép pályára.