Edzésben a Falco KC

2018.09.15. 12:38

Az Oroszlány vendégeként nyert edzőmérkőzést a Falco-Vulcano Energia KC

Az NB I/B-s Oroszlány vendégeként nyert edzőmérkőzést a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely NB I-es kosárlabdacsapata.

Fotó: VN-archív/ Unger Tamás/ VN

OSE Lions–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 80-96 (26-21, 23-30, 13-23, 18-22). – Oroszlány, felkészülési kosárlabda-mérkőzés.

OSE, legjobb dobók: Illés M. 22, Remy 19, Sömenek 9.

Falco: Kucsora 7, Curry 13/3, Hódi 8/6, Balmazocvic 23/15, Bruinsma 15/6. Csere: Tóth N. 8, Bíró 3/3, Norfleet 16/3, Verasztó 3. Edző: Gaspern Okorn.

A Falcónál ezt a mérkőzést is kihagyta a taplcsontsérüléséből lábadozó Váradi, valamint a derekával bajlódó Reddic. A szombathelyiek nehezen lendültek játékba, az első negyed az NB I/B-s hazaiaké volt. Sőt, az Oroszlány a második etapban is jól tartotta magát (20. perc: 49-51). Fordulás után viszont a Falco magához ragadta az irányítást, felőrölte, ellenfelét, és a papírformának megfelelően magabiztos, fölényes győzelmet aratott.

A Falco a jövő héten két edzőmeccset játszik, szerdán a Sopron, szombaton az osztrák Oberwart vendégeként lép pályára – mindkét találkozó 18 órakor kezdődik.