labdarúgás

2018.10.29. 18:54

Pont nélkül maradtak az akadémista fiatalok

Az I. osztályú utánpótlás labdarúgó-bajnokságok legutóbbi fordulóiban nem szereztek pontot az Illés Akadémia-Haladás csapatai.

U14

MOL Vidi–Illés Akadémia-Haladás 2-1 (0-0). – Székesfehérvár, vezette: Sziksz. Illés-Haladás: Olasz – NAGY R. (Stifter), SZVOBODA, BOLLA (Bonyhárd), Papp (Mohos), Mozsár, Frák, Vékony (Varga D.), Kovács B., Somfalvi (Fábiánkovits), Udvardi (Varga O.). Edző: Noé Dávid. Gólszerző: Kovács B. Jól kezdték a mérkőzést a vasiak, nagyszerű támadásokat vezettek, és négy százszázalékos helyzetet is elhibáztak. Szünet után a Vidi egy óriási lesgóllal megszerezte a vezetést. A szombathelyiek azonban mentek előre és egy pontrúgás után kiegyenlítettek. Az utolsó percben egy fi gyelmetlenséget kihasználva a hazaiak megnyerték a meccset. A bajnokság állása: 1. Honvéd 19 pont, 2. MTK 25, 3. FTC 19, ...13. Illés-Haladás 8. 11. forduló, szombat, 17.00: Illés Haladás–Kaposvár.

U15

MOL Vidi–Illés Haladás 4-1 (0-1). – Székesfehérvár, vezette: Závotka. Illés-Haladás: Simon – Bogdányi, Szabó B., Kállai, Vigh, Tama, Kovács P., Horváth K. (Miszori), Borbács, Pataki, Iván. Edző: Sipos Norbert. Gól: Tama. Az első félidő a vasiaké, a második a hazaiaké volt A bajnokság állása: 1. Puskás 28 pont, 2. Vidi 26, 3. MTK 21, ...7. Illés-Haladás 14. 11. forduló, szerda, 15.00: Illés-Haladás–Kaposvár.

U16, U17

Az U16-os és U17-es bajnokságban nem rendeztek fordulót a hétvégén. A 10. fordulóban mindkét együttes szerdán 15 órakor a FTC otthonában lép majd pályára.

U19

Az U19-es csapat az FC Minsk elleni kupameccs után fáradtan mozgott.
Bolla Gergő (labdával) sem tudott segíteni Fotó: Unger Tamás

Illés-Haladás–FTC 0-3 (0-2). – Szombathely, vezette: Kubicsek. Illés-Haladás: Kiss Á. – Bokor, Horváth M., Nyári (Edelényi), Halmai, Illés (Kiss B.), Tóth-Gábor, Füleki, Bolla, Oláh, Keresztes (Nyíri, Molnár T.). Edző: Németh Szabolcs. A fáradtan mozgó hazaiak kihagyták, míg a vendégek belőtték helyzeteiket. A bajnokság állása: 1. MTK 19 pont, 2. Debrecen 19, 3. Illés-Haladás 12. 11. forduló, november 7., 11.00: Honvéd–Illés Haladás. PA