Kézilabda

2021.09.13. 17:49

Egy góllal győzött az SZKKA II.

Bravúros idegenbeli győzelemmel nyitotta a 2021/2022-es szezont a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia második számú, NB I/B-s női kézilabdacsapata.

Pődör Blanka 15 gólig jutott

Fotó: VN/SZKKA

Győri Audi ETO KC U19– Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia U19 26-27 (14-16). Győr, 80 néző, NB I/B-s női kézilabda-mérkőzés, vezette: Barna, Kovács B.

SZKKA: Farkas H., Lőrincz (kapusok), Győri 2, Wutschi, Pődör B. 15/10, Szabó N. 1, Lakatos, Pham Lien, Tóth B. 1, Mersich, Gabnai 3, Zsákovics 5. Edző: Pődör Zoltán.

Az eredmény alakulása, 8. perc: 2-5. 13. perc: 6-6. 21.perc: 10-12. 29. perc: 13-16. 37. perc: 16-20. 44. perc: 21- 22. 50. perc: 23-23. 57. perc: 25-27.

Kiállítások: 10, ill. 6 perc.

Hétméteresek: 7/5, ill. 10/10.

A fiatal szombathelyi csapat remekül kezdte a meccset, és a folytatásban is magánál tartotta az irányítást – hol kisebb, hol nagyobb előnnyel vezetett. A Győr azonban nem adta fel, ott loholt ellenfele nyomában, a hajrában ki is egyenlített (50. perc: 23-23). De az SZKKA II. nem roppant meg, nagy csatában csak kicsikarta a bravúros győzelem.