2022.11.29. 12:45

Fájó vereség a rangadón - A HVSE II. rangadót bukott a listavezető TFSE vendégeként

Az NB II.-es futsalbajnokság 12. fordulójában a HVSE II. rangadót bukott a listavezető TFSE vendégeként.

Forrás: Pixabay

A Haladás VSE II. nagy formában, nyolc veretlenül megvívott bajnokit maga mögött tudva lépett pályára az éllovas, veretlen TFSE vendégeként – ám rutinosabb játékosait, több kulcsemberét nélkülözve, szűk, nagyon fiatal kerettel. Sziffer András csapata nem adta olcsón a bőrét, jól küzdött, de kikapott. Volner Bence szerzett vezetést a szombathelyi csapatnak, de gyorsan egyenlített a házigazda, a szünetben 1-1-es eredményt mutatott a tábla. A második félidőt TFSE-gól nyitotta, amire Puhr Bálint válaszolt (30. perc: 2-2). A hajrában azonban már csak két fővárosi találat született, így 4-2-re nyert az esélyesebb, rutinosabb TFSE.

A tabellán 5. HVSE II. pénteken 20.45-kor a Szigetszentmiklóst fogadja – a kötelező győzelemért.