2022.11.17. 17:00

Szoros meccsen SZoESE-vereség - A Radobasket vendégeként kapott ki a Kéri-csapat

Az NB II.-es férfi kosárlabda-bajnokság 5. fordulójában a Radobasket vendégeként kapott ki a Kéri-csapat.

Forrás: Unger Tamás

Radobasket–Szombathelyi Egyetemi SE-SZOVA 74-69 (18-12,15-21,16-16,25-20). Budaörs, NB II.-es férfi kosárlabda-mérkőzés, vezette: Lázár Zs. Gy., Darai Z. G.

SZoESE: Kiss M. 2, Mészáros 12/6, VICZE 15/6, PERÁK 16, BARUTA 20/6. Csere: Gyánó 2, Brindza 2, Várkony –, Gundinger –, Matucza –, Tájmel –, Novák –. Edző: Kéri Péter.

Az újonc Radobasketről nem sok információval rendelkeztek a mérkőzést megelőzően a szombathelyiek, akik tartalékos kerettel utaztak Budaörsre. A hideg teremben időbe telt, mire játékba hozta magát a vasi alakulat. A második negyedtől már teljesen kiegyenlített volt az összecsapás, amely az utolsó játékrész hajrájában dőlt csak el. Ez volt a SZoESE harmadik meccse és még négy vár rá az idei naptári évben.