Labdarúgás

2025.04.27. 21:12

Szoboszlai bajnok lett, ezt posztolta Gécsek Fanni

Szoboszlai bajnok lett, ezt posztolta Gécsek Fanni

Gécsek Fanni aktív a közösségi médiában

Fotó: Gécsek Fanni Instagram-oldala

Mint ismert, négy körrel a bajnokság vége előtt megnyerte az angol labdarúgó-bajnokságot a Liverpool, miután a 34. fordulóban 5-1-re legyőzte az Anfielden a Tottenham csapatát, ezzel Szoboszlai Dominik lett a Premiere League első magyar bajnoka.

Szoboszlai Dominik
Luis Díaz és Szoboszlai Dominik ünneplik a Liverpool egyenlítését
Forrás: AFP/Paul Ellis

Szoboszlai Dominik volt barátnője is posztolt

Ahogy arról korábban többször is írtunk, sokáig alkotott egy párt a sztárfocista és a vasi származású Gécsek Fanni. Szoboszlai Dominik exe a mérkőzés napján is osztott meg sztorit Instagram oldalán, ám azokból arra lehet következtetni, hogy valószínűleg nem követte a helyszínen volt párjának mérkőzését. Egyiken például egykor közös kutyusuk látható.

Forrás: instagram/fannigecsek

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában