Hírek

2007.04.26. 02:27

A hangok és a képek magukért beszéltek

Sárvár (ra) - Kilenc zeneiskola és két művészeti intézmény legjobbjai mutatkoztak be tegnap a Vas Megyei Zeneiskolák és Művészeti Iskolák Találkozóján a sárvári intézmény dísztermében.

Rába Adrienn

Celldömölk, Csepreg, Jánosháza, Körmend, Kőszeg, Szentgotthárd, Vasvár és Szombathely zeneiskoláinak, a megyeszékhely, valamint Répcelak művészeti intézményeinek képviselőit látta vendégül tegnap a sárvári Koncz János Zene- és Művészeti Iskola patinás épülete. (A találkozónak rendszerint otthont adó szombathelyi Bartók Termet idén felújítják, ezért kellett új helyszínt keresni.)

- A máskor tágas ház most mintha összement volna... - mosolyog Paukovics László, a Koncz János Zene- és Művészeti Iskola igazgatója. - Szűkében vagyunk a helynek, de remélhetőleg kárpótolja majd vendégeinket iskolánk szépsége, a valóban családias hangulat és a válogatott, minőségi műsor.

A díszterem tényleg megtelt, még a fal mellett is tanárok, szereplők és érdeklődők álldogáltak - de senki sem háborgott. Lekötötte a közönség figyelmét a helybeli MamintTi színjátszó csoport lehengerlő előadása, majd az iskolák legjobbjainak, megyei és országos versenyeken minősült tanulóinak bemutatója. A nemrég részben felújított zeneiskola folyosóján a szünetben tehetséges képző- és iparművészek mindenféle tematikában és technikával készült alkotásaiból összeálló kiállítást nézhették meg az érdeklődők, majd a Nádasdy-várban néptáncosok előadása zárta a találkozó közönségközpontú részét.

- A máskor tágas ház most mintha összement volna... - mosolyog Paukovics László, a Koncz János Zene- és Művészeti Iskola igazgatója. - Szűkében vagyunk a helynek, de remélhetőleg kárpótolja majd vendégeinket iskolánk szépsége, a valóban családias hangulat és a válogatott, minőségi műsor.

A díszterem tényleg megtelt, még a fal mellett is tanárok, szereplők és érdeklődők álldogáltak - de senki sem háborgott. Lekötötte a közönség figyelmét a helybeli MamintTi színjátszó csoport lehengerlő előadása, majd az iskolák legjobbjainak, megyei és országos versenyeken minősült tanulóinak bemutatója. A nemrég részben felújított zeneiskola folyosóján a szünetben tehetséges képző- és iparművészek mindenféle tematikában és technikával készült alkotásaiból összeálló kiállítást nézhették meg az érdeklődők, majd a Nádasdy-várban néptáncosok előadása zárta a találkozó közönségközpontú részét.

- A máskor tágas ház most mintha összement volna... - mosolyog Paukovics László, a Koncz János Zene- és Művészeti Iskola igazgatója. - Szűkében vagyunk a helynek, de remélhetőleg kárpótolja majd vendégeinket iskolánk szépsége, a valóban családias hangulat és a válogatott, minőségi műsor.

A díszterem tényleg megtelt, még a fal mellett is tanárok, szereplők és érdeklődők álldogáltak - de senki sem háborgott. Lekötötte a közönség figyelmét a helybeli MamintTi színjátszó csoport lehengerlő előadása, majd az iskolák legjobbjainak, megyei és országos versenyeken minősült tanulóinak bemutatója. A nemrég részben felújított zeneiskola folyosóján a szünetben tehetséges képző- és iparművészek mindenféle tematikában és technikával készült alkotásaiból összeálló kiállítást nézhették meg az érdeklődők, majd a Nádasdy-várban néptáncosok előadása zárta a találkozó közönségközpontú részét.

A díszterem tényleg megtelt, még a fal mellett is tanárok, szereplők és érdeklődők álldogáltak - de senki sem háborgott. Lekötötte a közönség figyelmét a helybeli MamintTi színjátszó csoport lehengerlő előadása, majd az iskolák legjobbjainak, megyei és országos versenyeken minősült tanulóinak bemutatója. A nemrég részben felújított zeneiskola folyosóján a szünetben tehetséges képző- és iparművészek mindenféle tematikában és technikával készült alkotásaiból összeálló kiállítást nézhették meg az érdeklődők, majd a Nádasdy-várban néptáncosok előadása zárta a találkozó közönségközpontú részét.

A díszterem tényleg megtelt, még a fal mellett is tanárok, szereplők és érdeklődők álldogáltak - de senki sem háborgott. Lekötötte a közönség figyelmét a helybeli MamintTi színjátszó csoport lehengerlő előadása, majd az iskolák legjobbjainak, megyei és országos versenyeken minősült tanulóinak bemutatója. A nemrég részben felújított zeneiskola folyosóján a szünetben tehetséges képző- és iparművészek mindenféle tematikában és technikával készült alkotásaiból összeálló kiállítást nézhették meg az érdeklődők, majd a Nádasdy-várban néptáncosok előadása zárta a találkozó közönségközpontú részét.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!