2012.06.19. 06:21
Változik a forgalom Szent Ivánkor
Szombathely - A Vasi Volán Zrt. tájékoztatása szerint a Szent Iván-éji rendezvények miatt változik a buszközlekedés, útlezárások lesznek.
A Szent Iván-éji vigasságok rendezvényei miatt június 23-án, szombaton 9 órától üzemzárásig a helyi autóbuszok az alábbiak szerint közlekednek: a vasútállomásról induló és a vasútállomásra érkező 29A és 29C autóbuszok nem érintik az Uszoda és Tófürdő megállóhelyeket. A járatok a Rohonci-Magyar-Gagarin utcák útvonalon közlekednek majd, és valamennyi kijelölt megállóhelyen megállnak.
Az eredeti forgalmi rend június 24-én áll vissza.
Forgalomzárás és elterelés az alábbi helyszíneken lesz: Szombathely, Bartók Béla krt. és a Rohonci utca kereszteződése, a Horváth Boldizsár krt. irányából történő zárás; a Bartók Béla körúton lévő parkoló forgalmát korlátozzák, a közlekedés a Rohonci utca irányába lesz megengedve.
A Kenderesi utca és a Fürdő utca kereszteződése, a Kenderesi út felé zárva lesz; a Bartók Béla krt. és a Gagarin utca kereszteződésében elterelés lesz, a Kenderesi utcát a Liget utca irányából lezárják, az Árpád és a Kárpáti utcák forgalmát elterelik.
