Kiemelt állások

2017.11.03. 14:11

Üzletkötő

Karsai Pécs Kft.

Értékesítési képviselőt keres

a piacon egyedülálló motoros- és munkavédelmi termoruha, felszerelés értékesítésére

Főbb feladatok, munkák:

- Új, potenciális vevők felkutatása, termékek bemutatása,

- Meglévő partnerek támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- szorgalom, rugalmasság, jó szervezői készség

- kommunikációs, kapcsolatteremtő készség

- műszaki tapasztalat, érzék

Előny:

- idegennyelv ismerete (német, angol, szlovák, román, szerb, horvát)

- logisztika, raktározás területén szerzett kapcsolatrendszer

- motorozási területen szerzett tudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem

- munkavégzéshez szükséges eszközök

- fiatal, dinamikus környezet

- önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely a működési területen

Jelentkezés: [email protected]

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik