2010.03.29. 02:27

Kosárlabda: a dicső évek után utolsó a sárvári együttes

Az alapszakasz utolsó mérkőzését is elveszítve sereghajtó helyen zárt a korábbi években dobogós helyen végző sárvári kosárcsapat.

Gergácz Zoltán

Flextronics: Szegedi 8/6, Horváth B. 16/9, Szendi K. 3, Horváth P. 3, Jarosevits 21. Csere: Gerse 4, Vargyas -. Edző: Szájer József.

Kozármisleny: Helmeczi 11, Juhász 8, Csernák -, Kaltenecker 12/3, LEPSÉNYI 27. Csere: Németh K. 2, Hollós 2, Jankovics -, KIS 18, Kiss -. Edző: Zalai Zoltán.

A vendégek kezdtek jobban, a hazaiakban csupán Jarosevits tartotta a lelket (3. perc: 2:10). Ezt követően felváltva estek a kosarak, magabiztosan őrizték előnyüket a vendégek. A második negyedben is ők ébredtek előbb, így tovább nőtt a különbség (12. perc: 14:25). Főleg a pécsi T-licences Lepsényi és Kis volt elemében. A nagyszünet után sem változott a játék, a finisre a hazaiak elkészültek erejükkel. Ezzel az alapszakasz lezárult. A sok szép év után ezúttal sereghajtó helyen zártak a vasiak. A rájátszás április 10-én kezdődik.