2010.05.29. 02:28

Sereghajtóként zártak

Újbuda - Nem sikerült mérkőzést nyerniük a Flextronics kosarasainak az alsóházi rájátszásban.

Gergácz Zoltán

Újbuda: Misek 12/3, BIHARI 34, Solti -, Radovics 5, Csapai 6. Csere: Zelenák 4, RIEDL 19, KOVÁCS 15/3, Temesvári 8, Koncz 16. Edző: Radovics József.

Flextronics: SZEGEDI 17/9, Horváth B. 5, Gerse 11, Szendi 8, VARGYAS 16/9. üÉCsere: Silniczki -, Kun 7/3. Edző: Szájer József.

A vendégek kezdtek jobban, aztán a hazaiak fokozatosan átvették az irányítást (7. perc: 16:9). Ennek ellenére a sárváriak az első negyedben Szegedi és Vargyas tripláival tartották magukat. A második félidőtől kezdett lankadni a vendégek figyelme, és az utolsó negyedre az erejükkel is elkészültek.

A rájátszás utolsó mérkőzésén sem sikerült nyernie a vasi gárdának, így nyolc vereséggel fennállásának leggyengébb eredményét produkálva az utolsó, azaz a 24. helyen zárt. Igaz, a klub hírnevéhez méltatlan szereplésben az anyagi gondoknak döntő szerepük volt.