Kosárlabda

2011.09.24. 02:29

Göcsej Kupa: hibátlan a Falco és a Körmend

Mindkét vasi csapat győzelemmel folytatta a Göcsej Kupa nemzetközi felkészülési kosárlabdatornát. A Falco a bosnyák Zenicát, a Körmend pedig a Sopront múlta felül.

Tóth Gábor

Falco: Kálmán 4, Timberlake 18/3, Simon L. 9/3, Szabó Zs. 7/3, Pantelics 6. Csere: Jarosevits 4, Szanati 13, Harazin 8, Will 12/6, Molnár B. -, Nárai 5/3, Simon B. 3/3. Edző: Bencze Tamás.

Zenica, legjobb dobók: Boo 11, Mirza 9/3.

A Falco az első perctől kezdve uralta a mérkőzést, a játék minden elemében jobb volt, és könnyed játékkal, magabiztosan győzte le bosnyák élvonalbeli ellenfelét.

MJUS-Fortress Körmend-Kis-Rába menti-Takarék Soproni KC 60-52 (18-14, 18-13, 11-12, 13-13). - Zalegerszeg, 100 néző, vezette: Kapitány, Márton, Németh S.

Körmend: Ruják 3, Németh I. 11/9, Powell 11/3, Bell 10/6, Townes 6. Csere: Cseh 2, Mladenovics 2, Ferencz 13/9, Dávid 2, Sonyák -. Edző: Sabáli Balázs.

Sopron: Thomas 8, Lakatos 8/6, Molnár A. 8/3, Boldizsár 3/3, Chims 10. Csere: Keresztes 3, Rubin 5/3, Gombás -, Vesztergom 7/3. Edző: Horváth Imre.

Izgalmas, ám sok hibával tarkított meccset játszottak a csapatok. Az elején felválva vezetek a felek, a nagyszünetre viszont a Körmend vonulhatott előnnyel (20. perc: 36-27). Fordulás után jóideig uralta a meccset a vasi csapat, ám a negyedik negyed elején feljött a Sopron (34. perc: 50-48). A folytatásban viszont már nem engedte ki a kezéből a győzelmet, hozta a papírformát a Körmend.

Az eddigi eredmények alapján nagyon úgy tűnik, hogy a két hibátlan, jó formában lévő vasi gárda vívja a finálét vasárnap (14.15) az egerszegi városi csarnokban

Eddigi eredmények, A-csoport: ZTE-Zenica 52-62, Falco-Güssing 89-60. B-csoport: Komarno-Sopron 73-87, Körmend-Paks 82-76, Paks-Komarno 81-60. Szombati program: Körmend-Komarno (Körmend, 18.00), ZTE-Falco (Zalaegerszeg, 20.00).

Falco: Kálmán 4, Timberlake 18/3, Simon L. 9/3, Szabó Zs. 7/3, Pantelics 6. Csere: Jarosevits 4, Szanati 13, Harazin 8, Will 12/6, Molnár B. -, Nárai 5/3, Simon B. 3/3. Edző: Bencze Tamás.

Zenica, legjobb dobók: Boo 11, Mirza 9/3.

A Falco az első perctől kezdve uralta a mérkőzést, a játék minden elemében jobb volt, és könnyed játékkal, magabiztosan győzte le bosnyák élvonalbeli ellenfelét.

MJUS-Fortress Körmend-Kis-Rába menti-Takarék Soproni KC 60-52 (18-14, 18-13, 11-12, 13-13). - Zalegerszeg, 100 néző, vezette: Kapitány, Márton, Németh S.

Körmend: Ruják 3, Németh I. 11/9, Powell 11/3, Bell 10/6, Townes 6. Csere: Cseh 2, Mladenovics 2, Ferencz 13/9, Dávid 2, Sonyák -. Edző: Sabáli Balázs.

Sopron: Thomas 8, Lakatos 8/6, Molnár A. 8/3, Boldizsár 3/3, Chims 10. Csere: Keresztes 3, Rubin 5/3, Gombás -, Vesztergom 7/3. Edző: Horváth Imre.

Izgalmas, ám sok hibával tarkított meccset játszottak a csapatok. Az elején felválva vezetek a felek, a nagyszünetre viszont a Körmend vonulhatott előnnyel (20. perc: 36-27). Fordulás után jóideig uralta a meccset a vasi csapat, ám a negyedik negyed elején feljött a Sopron (34. perc: 50-48). A folytatásban viszont már nem engedte ki a kezéből a győzelmet, hozta a papírformát a Körmend.

Az eddigi eredmények alapján nagyon úgy tűnik, hogy a két hibátlan, jó formában lévő vasi gárda vívja a finálét vasárnap (14.15) az egerszegi városi csarnokban

Eddigi eredmények, A-csoport: ZTE-Zenica 52-62, Falco-Güssing 89-60. B-csoport: Komarno-Sopron 73-87, Körmend-Paks 82-76, Paks-Komarno 81-60. Szombati program: Körmend-Komarno (Körmend, 18.00), ZTE-Falco (Zalaegerszeg, 20.00).

Zenica, legjobb dobók: Boo 11, Mirza 9/3.

A Falco az első perctől kezdve uralta a mérkőzést, a játék minden elemében jobb volt, és könnyed játékkal, magabiztosan győzte le bosnyák élvonalbeli ellenfelét.

MJUS-Fortress Körmend-Kis-Rába menti-Takarék Soproni KC 60-52 (18-14, 18-13, 11-12, 13-13). - Zalegerszeg, 100 néző, vezette: Kapitány, Márton, Németh S.

Körmend: Ruják 3, Németh I. 11/9, Powell 11/3, Bell 10/6, Townes 6. Csere: Cseh 2, Mladenovics 2, Ferencz 13/9, Dávid 2, Sonyák -. Edző: Sabáli Balázs.

Sopron: Thomas 8, Lakatos 8/6, Molnár A. 8/3, Boldizsár 3/3, Chims 10. Csere: Keresztes 3, Rubin 5/3, Gombás -, Vesztergom 7/3. Edző: Horváth Imre.

Izgalmas, ám sok hibával tarkított meccset játszottak a csapatok. Az elején felválva vezetek a felek, a nagyszünetre viszont a Körmend vonulhatott előnnyel (20. perc: 36-27). Fordulás után jóideig uralta a meccset a vasi csapat, ám a negyedik negyed elején feljött a Sopron (34. perc: 50-48). A folytatásban viszont már nem engedte ki a kezéből a győzelmet, hozta a papírformát a Körmend.

Az eddigi eredmények alapján nagyon úgy tűnik, hogy a két hibátlan, jó formában lévő vasi gárda vívja a finálét vasárnap (14.15) az egerszegi városi csarnokban

Eddigi eredmények, A-csoport: ZTE-Zenica 52-62, Falco-Güssing 89-60. B-csoport: Komarno-Sopron 73-87, Körmend-Paks 82-76, Paks-Komarno 81-60. Szombati program: Körmend-Komarno (Körmend, 18.00), ZTE-Falco (Zalaegerszeg, 20.00).

Zenica, legjobb dobók: Boo 11, Mirza 9/3.

A Falco az első perctől kezdve uralta a mérkőzést, a játék minden elemében jobb volt, és könnyed játékkal, magabiztosan győzte le bosnyák élvonalbeli ellenfelét.

MJUS-Fortress Körmend-Kis-Rába menti-Takarék Soproni KC 60-52 (18-14, 18-13, 11-12, 13-13). - Zalegerszeg, 100 néző, vezette: Kapitány, Márton, Németh S.

Körmend: Ruják 3, Németh I. 11/9, Powell 11/3, Bell 10/6, Townes 6. Csere: Cseh 2, Mladenovics 2, Ferencz 13/9, Dávid 2, Sonyák -. Edző: Sabáli Balázs.

Sopron: Thomas 8, Lakatos 8/6, Molnár A. 8/3, Boldizsár 3/3, Chims 10. Csere: Keresztes 3, Rubin 5/3, Gombás -, Vesztergom 7/3. Edző: Horváth Imre.

Izgalmas, ám sok hibával tarkított meccset játszottak a csapatok. Az elején felválva vezetek a felek, a nagyszünetre viszont a Körmend vonulhatott előnnyel (20. perc: 36-27). Fordulás után jóideig uralta a meccset a vasi csapat, ám a negyedik negyed elején feljött a Sopron (34. perc: 50-48). A folytatásban viszont már nem engedte ki a kezéből a győzelmet, hozta a papírformát a Körmend.

Az eddigi eredmények alapján nagyon úgy tűnik, hogy a két hibátlan, jó formában lévő vasi gárda vívja a finálét vasárnap (14.15) az egerszegi városi csarnokban

Eddigi eredmények, A-csoport: ZTE-Zenica 52-62, Falco-Güssing 89-60. B-csoport: Komarno-Sopron 73-87, Körmend-Paks 82-76, Paks-Komarno 81-60. Szombati program: Körmend-Komarno (Körmend, 18.00), ZTE-Falco (Zalaegerszeg, 20.00).

A Falco az első perctől kezdve uralta a mérkőzést, a játék minden elemében jobb volt, és könnyed játékkal, magabiztosan győzte le bosnyák élvonalbeli ellenfelét.

MJUS-Fortress Körmend-Kis-Rába menti-Takarék Soproni KC 60-52 (18-14, 18-13, 11-12, 13-13). - Zalegerszeg, 100 néző, vezette: Kapitány, Márton, Németh S.

Körmend: Ruják 3, Németh I. 11/9, Powell 11/3, Bell 10/6, Townes 6. Csere: Cseh 2, Mladenovics 2, Ferencz 13/9, Dávid 2, Sonyák -. Edző: Sabáli Balázs.

Sopron: Thomas 8, Lakatos 8/6, Molnár A. 8/3, Boldizsár 3/3, Chims 10. Csere: Keresztes 3, Rubin 5/3, Gombás -, Vesztergom 7/3. Edző: Horváth Imre.

Izgalmas, ám sok hibával tarkított meccset játszottak a csapatok. Az elején felválva vezetek a felek, a nagyszünetre viszont a Körmend vonulhatott előnnyel (20. perc: 36-27). Fordulás után jóideig uralta a meccset a vasi csapat, ám a negyedik negyed elején feljött a Sopron (34. perc: 50-48). A folytatásban viszont már nem engedte ki a kezéből a győzelmet, hozta a papírformát a Körmend.

Az eddigi eredmények alapján nagyon úgy tűnik, hogy a két hibátlan, jó formában lévő vasi gárda vívja a finálét vasárnap (14.15) az egerszegi városi csarnokban

Eddigi eredmények, A-csoport: ZTE-Zenica 52-62, Falco-Güssing 89-60. B-csoport: Komarno-Sopron 73-87, Körmend-Paks 82-76, Paks-Komarno 81-60. Szombati program: Körmend-Komarno (Körmend, 18.00), ZTE-Falco (Zalaegerszeg, 20.00).

A Falco az első perctől kezdve uralta a mérkőzést, a játék minden elemében jobb volt, és könnyed játékkal, magabiztosan győzte le bosnyák élvonalbeli ellenfelét.

MJUS-Fortress Körmend-Kis-Rába menti-Takarék Soproni KC 60-52 (18-14, 18-13, 11-12, 13-13). - Zalegerszeg, 100 néző, vezette: Kapitány, Márton, Németh S.

Körmend: Ruják 3, Németh I. 11/9, Powell 11/3, Bell 10/6, Townes 6. Csere: Cseh 2, Mladenovics 2, Ferencz 13/9, Dávid 2, Sonyák -. Edző: Sabáli Balázs.

Sopron: Thomas 8, Lakatos 8/6, Molnár A. 8/3, Boldizsár 3/3, Chims 10. Csere: Keresztes 3, Rubin 5/3, Gombás -, Vesztergom 7/3. Edző: Horváth Imre.

Izgalmas, ám sok hibával tarkított meccset játszottak a csapatok. Az elején felválva vezetek a felek, a nagyszünetre viszont a Körmend vonulhatott előnnyel (20. perc: 36-27). Fordulás után jóideig uralta a meccset a vasi csapat, ám a negyedik negyed elején feljött a Sopron (34. perc: 50-48). A folytatásban viszont már nem engedte ki a kezéből a győzelmet, hozta a papírformát a Körmend.

Az eddigi eredmények alapján nagyon úgy tűnik, hogy a két hibátlan, jó formában lévő vasi gárda vívja a finálét vasárnap (14.15) az egerszegi városi csarnokban

Eddigi eredmények, A-csoport: ZTE-Zenica 52-62, Falco-Güssing 89-60. B-csoport: Komarno-Sopron 73-87, Körmend-Paks 82-76, Paks-Komarno 81-60. Szombati program: Körmend-Komarno (Körmend, 18.00), ZTE-Falco (Zalaegerszeg, 20.00).

MJUS-Fortress Körmend-Kis-Rába menti-Takarék Soproni KC 60-52 (18-14, 18-13, 11-12, 13-13). - Zalegerszeg, 100 néző, vezette: Kapitány, Márton, Németh S.

Körmend: Ruják 3, Németh I. 11/9, Powell 11/3, Bell 10/6, Townes 6. Csere: Cseh 2, Mladenovics 2, Ferencz 13/9, Dávid 2, Sonyák -. Edző: Sabáli Balázs.

Sopron: Thomas 8, Lakatos 8/6, Molnár A. 8/3, Boldizsár 3/3, Chims 10. Csere: Keresztes 3, Rubin 5/3, Gombás -, Vesztergom 7/3. Edző: Horváth Imre.

Izgalmas, ám sok hibával tarkított meccset játszottak a csapatok. Az elején felválva vezetek a felek, a nagyszünetre viszont a Körmend vonulhatott előnnyel (20. perc: 36-27). Fordulás után jóideig uralta a meccset a vasi csapat, ám a negyedik negyed elején feljött a Sopron (34. perc: 50-48). A folytatásban viszont már nem engedte ki a kezéből a győzelmet, hozta a papírformát a Körmend.

Az eddigi eredmények alapján nagyon úgy tűnik, hogy a két hibátlan, jó formában lévő vasi gárda vívja a finálét vasárnap (14.15) az egerszegi városi csarnokban

Eddigi eredmények, A-csoport: ZTE-Zenica 52-62, Falco-Güssing 89-60. B-csoport: Komarno-Sopron 73-87, Körmend-Paks 82-76, Paks-Komarno 81-60. Szombati program: Körmend-Komarno (Körmend, 18.00), ZTE-Falco (Zalaegerszeg, 20.00).

MJUS-Fortress Körmend-Kis-Rába menti-Takarék Soproni KC 60-52 (18-14, 18-13, 11-12, 13-13). - Zalegerszeg, 100 néző, vezette: Kapitány, Márton, Németh S.

Körmend: Ruják 3, Németh I. 11/9, Powell 11/3, Bell 10/6, Townes 6. Csere: Cseh 2, Mladenovics 2, Ferencz 13/9, Dávid 2, Sonyák -. Edző: Sabáli Balázs.

Sopron: Thomas 8, Lakatos 8/6, Molnár A. 8/3, Boldizsár 3/3, Chims 10. Csere: Keresztes 3, Rubin 5/3, Gombás -, Vesztergom 7/3. Edző: Horváth Imre.

Izgalmas, ám sok hibával tarkított meccset játszottak a csapatok. Az elején felválva vezetek a felek, a nagyszünetre viszont a Körmend vonulhatott előnnyel (20. perc: 36-27). Fordulás után jóideig uralta a meccset a vasi csapat, ám a negyedik negyed elején feljött a Sopron (34. perc: 50-48). A folytatásban viszont már nem engedte ki a kezéből a győzelmet, hozta a papírformát a Körmend.

Az eddigi eredmények alapján nagyon úgy tűnik, hogy a két hibátlan, jó formában lévő vasi gárda vívja a finálét vasárnap (14.15) az egerszegi városi csarnokban

Eddigi eredmények, A-csoport: ZTE-Zenica 52-62, Falco-Güssing 89-60. B-csoport: Komarno-Sopron 73-87, Körmend-Paks 82-76, Paks-Komarno 81-60. Szombati program: Körmend-Komarno (Körmend, 18.00), ZTE-Falco (Zalaegerszeg, 20.00).

Körmend: Ruják 3, Németh I. 11/9, Powell 11/3, Bell 10/6, Townes 6. Csere: Cseh 2, Mladenovics 2, Ferencz 13/9, Dávid 2, Sonyák -. Edző: Sabáli Balázs.

Sopron: Thomas 8, Lakatos 8/6, Molnár A. 8/3, Boldizsár 3/3, Chims 10. Csere: Keresztes 3, Rubin 5/3, Gombás -, Vesztergom 7/3. Edző: Horváth Imre.

Izgalmas, ám sok hibával tarkított meccset játszottak a csapatok. Az elején felválva vezetek a felek, a nagyszünetre viszont a Körmend vonulhatott előnnyel (20. perc: 36-27). Fordulás után jóideig uralta a meccset a vasi csapat, ám a negyedik negyed elején feljött a Sopron (34. perc: 50-48). A folytatásban viszont már nem engedte ki a kezéből a győzelmet, hozta a papírformát a Körmend.

Az eddigi eredmények alapján nagyon úgy tűnik, hogy a két hibátlan, jó formában lévő vasi gárda vívja a finálét vasárnap (14.15) az egerszegi városi csarnokban

Eddigi eredmények, A-csoport: ZTE-Zenica 52-62, Falco-Güssing 89-60. B-csoport: Komarno-Sopron 73-87, Körmend-Paks 82-76, Paks-Komarno 81-60. Szombati program: Körmend-Komarno (Körmend, 18.00), ZTE-Falco (Zalaegerszeg, 20.00).

Körmend: Ruják 3, Németh I. 11/9, Powell 11/3, Bell 10/6, Townes 6. Csere: Cseh 2, Mladenovics 2, Ferencz 13/9, Dávid 2, Sonyák -. Edző: Sabáli Balázs.

Sopron: Thomas 8, Lakatos 8/6, Molnár A. 8/3, Boldizsár 3/3, Chims 10. Csere: Keresztes 3, Rubin 5/3, Gombás -, Vesztergom 7/3. Edző: Horváth Imre.

Izgalmas, ám sok hibával tarkított meccset játszottak a csapatok. Az elején felválva vezetek a felek, a nagyszünetre viszont a Körmend vonulhatott előnnyel (20. perc: 36-27). Fordulás után jóideig uralta a meccset a vasi csapat, ám a negyedik negyed elején feljött a Sopron (34. perc: 50-48). A folytatásban viszont már nem engedte ki a kezéből a győzelmet, hozta a papírformát a Körmend.

Az eddigi eredmények alapján nagyon úgy tűnik, hogy a két hibátlan, jó formában lévő vasi gárda vívja a finálét vasárnap (14.15) az egerszegi városi csarnokban

Eddigi eredmények, A-csoport: ZTE-Zenica 52-62, Falco-Güssing 89-60. B-csoport: Komarno-Sopron 73-87, Körmend-Paks 82-76, Paks-Komarno 81-60. Szombati program: Körmend-Komarno (Körmend, 18.00), ZTE-Falco (Zalaegerszeg, 20.00).

Sopron: Thomas 8, Lakatos 8/6, Molnár A. 8/3, Boldizsár 3/3, Chims 10. Csere: Keresztes 3, Rubin 5/3, Gombás -, Vesztergom 7/3. Edző: Horváth Imre.

Izgalmas, ám sok hibával tarkított meccset játszottak a csapatok. Az elején felválva vezetek a felek, a nagyszünetre viszont a Körmend vonulhatott előnnyel (20. perc: 36-27). Fordulás után jóideig uralta a meccset a vasi csapat, ám a negyedik negyed elején feljött a Sopron (34. perc: 50-48). A folytatásban viszont már nem engedte ki a kezéből a győzelmet, hozta a papírformát a Körmend.

Az eddigi eredmények alapján nagyon úgy tűnik, hogy a két hibátlan, jó formában lévő vasi gárda vívja a finálét vasárnap (14.15) az egerszegi városi csarnokban

Eddigi eredmények, A-csoport: ZTE-Zenica 52-62, Falco-Güssing 89-60. B-csoport: Komarno-Sopron 73-87, Körmend-Paks 82-76, Paks-Komarno 81-60. Szombati program: Körmend-Komarno (Körmend, 18.00), ZTE-Falco (Zalaegerszeg, 20.00).

Sopron: Thomas 8, Lakatos 8/6, Molnár A. 8/3, Boldizsár 3/3, Chims 10. Csere: Keresztes 3, Rubin 5/3, Gombás -, Vesztergom 7/3. Edző: Horváth Imre.

Izgalmas, ám sok hibával tarkított meccset játszottak a csapatok. Az elején felválva vezetek a felek, a nagyszünetre viszont a Körmend vonulhatott előnnyel (20. perc: 36-27). Fordulás után jóideig uralta a meccset a vasi csapat, ám a negyedik negyed elején feljött a Sopron (34. perc: 50-48). A folytatásban viszont már nem engedte ki a kezéből a győzelmet, hozta a papírformát a Körmend.

Az eddigi eredmények alapján nagyon úgy tűnik, hogy a két hibátlan, jó formában lévő vasi gárda vívja a finálét vasárnap (14.15) az egerszegi városi csarnokban

Eddigi eredmények, A-csoport: ZTE-Zenica 52-62, Falco-Güssing 89-60. B-csoport: Komarno-Sopron 73-87, Körmend-Paks 82-76, Paks-Komarno 81-60. Szombati program: Körmend-Komarno (Körmend, 18.00), ZTE-Falco (Zalaegerszeg, 20.00).

Izgalmas, ám sok hibával tarkított meccset játszottak a csapatok. Az elején felválva vezetek a felek, a nagyszünetre viszont a Körmend vonulhatott előnnyel (20. perc: 36-27). Fordulás után jóideig uralta a meccset a vasi csapat, ám a negyedik negyed elején feljött a Sopron (34. perc: 50-48). A folytatásban viszont már nem engedte ki a kezéből a győzelmet, hozta a papírformát a Körmend.

Az eddigi eredmények alapján nagyon úgy tűnik, hogy a két hibátlan, jó formában lévő vasi gárda vívja a finálét vasárnap (14.15) az egerszegi városi csarnokban

Eddigi eredmények, A-csoport: ZTE-Zenica 52-62, Falco-Güssing 89-60. B-csoport: Komarno-Sopron 73-87, Körmend-Paks 82-76, Paks-Komarno 81-60. Szombati program: Körmend-Komarno (Körmend, 18.00), ZTE-Falco (Zalaegerszeg, 20.00).

Izgalmas, ám sok hibával tarkított meccset játszottak a csapatok. Az elején felválva vezetek a felek, a nagyszünetre viszont a Körmend vonulhatott előnnyel (20. perc: 36-27). Fordulás után jóideig uralta a meccset a vasi csapat, ám a negyedik negyed elején feljött a Sopron (34. perc: 50-48). A folytatásban viszont már nem engedte ki a kezéből a győzelmet, hozta a papírformát a Körmend.

Az eddigi eredmények alapján nagyon úgy tűnik, hogy a két hibátlan, jó formában lévő vasi gárda vívja a finálét vasárnap (14.15) az egerszegi városi csarnokban

Eddigi eredmények, A-csoport: ZTE-Zenica 52-62, Falco-Güssing 89-60. B-csoport: Komarno-Sopron 73-87, Körmend-Paks 82-76, Paks-Komarno 81-60. Szombati program: Körmend-Komarno (Körmend, 18.00), ZTE-Falco (Zalaegerszeg, 20.00).

Az eddigi eredmények alapján nagyon úgy tűnik, hogy a két hibátlan, jó formában lévő vasi gárda vívja a finálét vasárnap (14.15) az egerszegi városi csarnokban

Eddigi eredmények, A-csoport: ZTE-Zenica 52-62, Falco-Güssing 89-60. B-csoport: Komarno-Sopron 73-87, Körmend-Paks 82-76, Paks-Komarno 81-60. Szombati program: Körmend-Komarno (Körmend, 18.00), ZTE-Falco (Zalaegerszeg, 20.00).

Az eddigi eredmények alapján nagyon úgy tűnik, hogy a két hibátlan, jó formában lévő vasi gárda vívja a finálét vasárnap (14.15) az egerszegi városi csarnokban

Eddigi eredmények, A-csoport: ZTE-Zenica 52-62, Falco-Güssing 89-60. B-csoport: Komarno-Sopron 73-87, Körmend-Paks 82-76, Paks-Komarno 81-60. Szombati program: Körmend-Komarno (Körmend, 18.00), ZTE-Falco (Zalaegerszeg, 20.00).

Eddigi eredmények, A-csoport: ZTE-Zenica 52-62, Falco-Güssing 89-60. B-csoport: Komarno-Sopron 73-87, Körmend-Paks 82-76, Paks-Komarno 81-60. Szombati program: Körmend-Komarno (Körmend, 18.00), ZTE-Falco (Zalaegerszeg, 20.00).

Eddigi eredmények, A-csoport: ZTE-Zenica 52-62, Falco-Güssing 89-60. B-csoport: Komarno-Sopron 73-87, Körmend-Paks 82-76, Paks-Komarno 81-60. Szombati program: Körmend-Komarno (Körmend, 18.00), ZTE-Falco (Zalaegerszeg, 20.00).

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!