2011.12.19. 03:28

Kosárlabda: csúnyán búcsúztak a szezontól a sárváriak

Vereséggel zárta az esztendőt a Sárvár B-csoportos kosárcsapata, amely hazai pályán bukott el - nagyon simán - a Győr ellenében.

Sárvár: Horváth P. 4, Gerse 2, Kalmár 5/3, Németh D. -, Szabó B. 10. Csere: Szabó D. 8/3, Kun -, Kiricsi 2, FEIGL 14, Molnár B. 9/9. Edző: Kollerics Barnabás.

Győr, legjobb dobók: Simon 22/3, Hegedűs 14/6.

Alacsony szerkezetű, ám mozgékony csapattal kezdte a meccset a Sárvár, amivel alaposan meglepte esélyesebb ellenfelét. Kellett egy kis idő, mire a Győr rendezte a sorait, és átvette az irányítást (13. perc: 19-31). Ettől függetlenül látótávolságon belül tartotta ellenfelét a hazai gárda (20. perc: 30-44). A harmadik negyedet Feigl duplája nyitotta, aztán viszont érkezett zsinórban 14 győri pont - ezzel el is dőlt a mérkőzés (26. perc: 32-58). A folytatásban sok említésre méltó már nem történt - ha csak az nem, hogy Kiricsi kiharcolta magának szezonbeli második kiállítását.

A Győr biztosan nyert, a szétesően játszó Sárvár nem tudott meglepetést okozni.

Kollerics Barnabás: - Amíg egyes játékosok összekeverik a sportpályát a dumaszínházzal, addig nem tudunk továbblépni. A dumának kiállítás lett a vége, a színészkedésnek technikai - az előbbinek a piacon, az utóbbinak Huszti Péter színitanodájában van a helye.