2012.03.12. 03:27

Ismét kikapott a sárvári kosárcsapat

A B-csoportos férfi kosárbajnokság 19. fordulójában vendégként kapott ki a sereghajtó Sárvár.

Treff 07 SE-VELANIRA-Flextronics KSZS Sárvár 67-52 (18-20, 13-10, 21-12, 15-10). - Érd, 50 néző, B-csoportos férfi kosárlabda-mérkőzés, vezette: Menyhárt, Kunteleki, Bali.

Treff, legjobb dobók: Tóth 20, Drebenka 16.

Sárvár: Gerse 5, SZABÓ D. 11/3, Kalmár 5/3, SZABÓ B. 13, FEIGL 14. Csere: Sali -, Szakos 4. Megbízott edző: Szabó Dávid.

A Sárvár erősen tartalékosan, különböző okok miatt öt kosarasát nélkülözve érkezett a mérkőzésre. Ennek ellenére lelkes, harcos játékával egy ideig tartotta a lépést esélyesebb ellenfelével (20. perc: 31-30). Fordulás után viszont fokozatosan elhúzott a házigazda (23. perc: 37-30), végül a fáradó Sárvár nem tudta elkerülni a vereséget.

Szabó Dávid: - Sokáig partiban voltunk, de a végére sajnos elfáradtunk.