2012.03.10. 03:27

U18: újabb szombathelyi siker

Az országos kiemelt junior (U18) fiú kosárlabda-bajnokság felsőházi rájátszásának 3. fordulójában a Falco KC ismét nyert, a Körmend kikapott.

Vastag Nándor

Falco: Sinkovits 5, Bognár 22/3, Bazsó 1, Bakk 12, Váradi B. 10/6. Csere: Simon K. -, Perl 10, Péterfai 9, Horváth M. 2, Bán 8, Hódi 4/3, Blaskovits 4. Edző: Váradi Attila.

A 14. percig jól tartották magukat a vendégek, de utána fokozatosan elhúztak a szombathelyiek. A harmadik negyedben pedig jól védekezve állva hagyták ellenfelüket és magabiztos győzelmet arattak.

Kecskeméti KSE-Körmendi Törpördögök 83-65 (16-16, 18-20, 29-18, 20-11). - Kecskemét, vezette: Földi, Komáromi.

Körmend: Palánk 8/6, Kántor 5, Hlinyánszky 9/9, Zsebe Á. 5/3, Golomán 25. Csere: Földes 8/6, Pungor Sz. 5/3, Csépke -, Kacskó -. Edző: Patonay Ádám.

A körmendiek az első félidőben nagyszerűen kijátszották a helyzeteiket és értékesítették is azokat. A szünet után rosszul dobtak, így a Kecskemét fordított.