2012.05.15. 02:28

A Szolnok-Falco kosárdöntő programja

Pénteken rajtol az NB I-es férfi kosárbajnokság döntője, a Falco-Szolnok párharc. Az Albacomp-Körmend bronzcsata már csütörtökön elkezdődik.

Vastag Nándor

A program. 1. mérkőzés, május 18., péntek: Falco-SZOVA KC Szombathely-Szolnoki Olaj KK. 2. mérkőzés, 21., hétfő: Szolnok-Falco. 3. mérkőzés, 24., csütörtök: Falco- Szolnok. 4. mérkőzés (ha szükséges), 28., hétfő: Szolnok-Falco. 5. mérkőzés (ha szükséges), 30., szerda: Falco-Szolnok.

A pénteki első mérkőzésre csütörtökön 17-19 óra között az Arena Savaria jegypénztárában lehet elővételben jegyet vásárolni. A második, szolnoki meccsre csak a helyszínen vásárolhatnak jegyeket a szombathelyi drukkerek - 120 darab vendégtikett vár gazdára.

A Fortress Lami-Véd Körmend és az Albacomp Fehérvár csapata is megállapodott a bajnokság harmadik helyéért zajló párharc időpontjaiban. A két győztes mérkőzésig tartó bronzcsata Székesfehérváron kezdődik, és már csütörtökön pályára lépnek a felek.

A program. 1. mérkőzés, május 17., csütörtök, 19.00: Albacomp-Körmend. 2. mérkőzés, 20., vasárnap, 18.00: Körmend-Albacomp. 3. mérkőzés (amennyiben szükséges), 23., szerda, 19.00: Albacomp-Körmend.