2013.05.24. 13:28

Négy kosárlabdacsapat a városi döntőben

Vasárnap a Gépipari tornacsarnoka ad otthont a 2012/2013-as városi-városkörnyéki kosárlabda-bajnokság négyes döntőjének.

A Vas Megyei Kosárlabda Szövetség által már a 62. alkalommal kiírt amatőr pontvadászat 14 együttes részvételével októberben kezdődött. Az alapszakaszban oda-vissza mindenki játszott mindenkivel, az első négy jutott be a döntőbe: 1. 9700.hu ingatlaniroda (a tavalyi bajnok Openhouse), 2. Game Over, 3. S.A.K.K., 4. KEMKO Celldömölk.

Az alapszakaszgyőztes a negyedikkel, a második a harmadikkal meccsel (4x12 perc, futó óra, 3 játékvezető). Majd a két vesztes a bronzéremért, a két győztes a döntőben csap össze. Menetrend: Ingatlaniroda-Celldömölk 10.15, Game Over-S.A.K.K 12.00, bronzmeccse 14.15, döntő 16.00, eredményhirdetés 17.45.