2016.01.08. 19:06

U20-ban a sárga-feketék nyertek

Szombathely - A megyei kosárlabda-rangadó U20-as mérkőzését nagy fölénnyel nyerte meg a Falco a Körmenddel szemben.

Falco KC Szombathely - Egis Körmend 88-54 (29-14, 23-9, 19-17, 17-14). - Szombathely, U20-as férfi kosárlabda-mérkőzés, vezette: Rokob, Bognár T.

Falco: Kovács B. 11/3, Szabó D. 7/3, Bazsó 13/6, Hódi 13/6, Bagó 21. Csere: Németh Balázs 8, Kozma 3/3, Perák 4, Horváth B. 0, Németh Bence 2, Kiss M. 4/3, Körömi 2. Edző: Váradi Attila, Kéri Péter.

Körmend: Laczó 4, Németh Á. 2, Molnár L. 9, Bordács 8, Márton Á. 15. Csere: Németh L. -, Zsebe Á. -, Murai 3, Márton L. 4, Oroszi B. 9/3, Oroszi V.-, Csák-. Edző: Hencsey Tamás, Kocsis Tamás.

Jól kezdtek a szombathelyi fiatalok, már az első félidőben magabiztos előnyre tettek szert. Ebben az időszakban jól védekeztek és magabiztos támadásokat vezettek a falcósok. A második félidőre rendezték soraikat a körmendiek, így kiegyenlítetté vált a játék. Összességében meglátszott a csapatokon a több hetes mérkőzésszünet, a hazaiak első félidei jó játékának köszönhetően megérdemelt győzelmet szereztek.