Szombathelyi kosárlabda

2011.10.22. 16:19

Férfi kosárlabda NB I: paksi siker a Falco ellen

Az Atomerőmű SE nyolc ponttal nyert szombaton a vendég Falco ellen a férfi kosárlabda NB I-ben Pakson.

MTI

Atomerőmű SE -Falco -Szova KC Szombathely 90-82 (15-18, 20-22, 25-23, 30-19), ASE Sportcsarnok 1000 néző

Vezette.: Földházi T., Győrffy P. A., Hegedűs T.

ASE: L. WILLIAMS 30/6, D. WILSON 20/3, VOJVODA 13/3, Kámán 9/6, Tóth Á. 3. Csere: Kovács Ák. 2, MORGEN 8, Körtélyesi 5.

Falco: KÁLMÁN 12, TIMBERLAKE 25, Simon L. 7, Szabó Zs. 16/3, PANTELICS 11. Csere: Jarosevits 3, Szanati 8, Will -, Harazin -.

Kipontozódott: Simon L., a 35. percben.

Völgyi Péter: Ilyen mérkőzésre számítottam. Nehezen hoztuk ezt a fontos győzelmet.

Bencze Tamás: Amiért jöttünk, azt megtettük, olyan meccset akartunk játszani, amelyik a végén dől el. Ez a negyedik negyedben meg is történt. Míg a Paks tudott újítani, mi ezt nem tudtuk lekövetni, ezért nyertek. Gratulálok nekik.