2015.04.29. 07:38
Kőszeg végzős diákjai 2015 fotók és névsor
Ballagók névsorral, fotókkal Kőszegről!
Jurisich Miklós Gimnázium
12/C
Osztályfőnök: Molnár Tibor
Böröcz Vivien, Dan Dzsenifer Mónika, Dorner Ágoston, Gárdián Dóra, Gelesits Dóra, Harmati Alex Flórián, Havasi Mirjam, Illés Benedek, Koroknai Richárd, Mersich Mónika, Rabi Julianna, Rajki Viktória, Sándor Rebeka, Schrantz Klaudia, Somlai Fanni, Szabó Márton, Szabó Zsófia, Székely Bálint, Thaler Michelle Natalie, Ulbrecht Kristóf Patrik
13/A
Osztályfőnök: Móriczné Szecskó Rita
Baranyay Borbála, Csáky Dorottya, Dávid Bernadett, Gábor Dorottya, Gurbács Fanni, Haiszán Viktória, Hanis Dalma, Horváth Gabriella, Horváth Szabina, Horváth Tamara, Jagodics Nikolett, Kolompár Máté, Kovács Regina, Kövér Márk, Márton Hajnalka, Mersich Eszter, Nagy Jennifer, Németh Anett, Palotai Áron Zsolt, Szabó Liliána, Szőke Bettina, Takács Elizabet, Tancsics Dóra, Tarsoly Vivien, Teket Bianka, Tolvaj Kitti, Tóth Alex, Tóth Bence, Tóth-Péter Beatrix, Varga Benjamin, Zaicz Viola
13/D
Osztályfőnök: Lepold Ágnes
Aranyos Judit, Biegner Dániel, Bognár Gabriella, Bukits Viktória, Cserkuti Ádám, Deme Dorina, Fehér Áron, Halász Bence, Harsányi Áron Tibor, Horváth Mihály, Kákonyi Zsolt, Kálmán Veronika, Keszei Franciska, Kiss Ádám, Kovács Eszter, Kőszegi Bernadett, Nagy Luca, Németh Katalin, Novák Anna, Patyi Miklós, Petrák Vanda, Pongrácz Aliz, Riczinger Csaba, Somogyi Réka, Szabó Bence, Szakács Eszter, Takács Laura Vanessa, Tóth Blanka, Vadász Péter, Varga Rebecca, Veszprémi Ádám, Virág Kinga
Evangélikus Mezőgazdasági, Kereskedelmi,Informatikai Szakképző Iskola és Kollégium
11. sz (szakács)
Osztályfőnök: Dr. Molnárné Módra Nelli
Horváth Dominik, Kogler Fanny Gréta, Pintér Patrícia, Varga Péter
12. sz (szakács)
Osztályfőnök: Dr. Molnárné Módra Nelli
Bokor Bálint, Ferencz Gergely, Gyöngyösi Ilona, Juhász Bence, Kovács Barbara, Magyar Dávid, Németh Zsolt, Ódor Henrietta, Rátz Roland, Sarang Péter
12.A
Osztályfőnök: Kovács Eszter
Bánhegyi Beatrix, Baranyai Erika Dóra, Csányi Valentin László, Dancs Dóra Julianna, Geider Dorina, Horváth Cintia, Kakas Eszter, Kárpátfalvi Bence, Keresztes Krisztina, Kiricsi Viktória, Lakatos Adrienn, Láng Klaudia, Martonicz Fanni, Németh Klaudia Márta, Pukler Barbara, Simon Péter Ádám, Turáni Dávid
12. B
Osztályfőnök: Kővári Lajos
Banga Krisztián, Bolf Annabella, Fekete Dávid Tamás, Gombkötő Sándor, Hegedűs Zsuzsanna, Horváth Bence Zoltán, Kánya Ákos, Kutschi Krisztián, Lehoczki Márk, Nagy Ádám, Nemesvisi Miklós, Németh Zsófia Anna, Pikner Valentin, Szabó Lilla, Szabó Máté Tamás, Szalai Bálint, Szanyi Dávid Zsolt, Szeidel Béla Jácint
12 k (szőlőtermesztő)
Osztályfőnök: Kapy Ferenc
Hankó Bernadett, Hankó Viktor József, Holdosi Dzsenifer, Horváth Martin, Kovács Szabina, Krausz János, Maizner Zoltán, Németh Balázs, Takács Mihály
12 l (lovász)
Osztályfőnök: Dr Mentes Katalin
Domnánovich Szabolcs, Szabó Dániel, Tóth Ádám