Nagyon méltatlan

2022.03.30. 07:03

Harry és Meghan a lehető legrosszabb módon értesülhettek Fülöp herceg haláláról

Úgy tudni, Harry herceget és Meghan Markle-t nem értesítették a Fülöp herceg egészségével kapcsolatos aggodalmakról halála előtt.

Egy szakértő szerint Harry herceget és Meghan Markle-t nagyon megbántotta, ahogy tudomást szereztek Fülöp herceg haláláról. Nagyapja halála állítólag sokkoló volt Harry számára, mivel nem avatták be Fülöp egészségi állapotába, mert nem ápol jó viszonyt a királyi családdal.

Sussex hercege és hercegnéje állítólag akkor értesültek Fülöp haláláról, amikor egy amerikai rendőr megjelent náluk, nem pedig a családtagokon keresztül.

Forrás: EyePress / AFP

„Szerintem Harry herceget megdöbbentette Fülöp herceg halála, mert a herceg nyilvánvalóan nem volt jó viszonyban a családjával, így sok mindennel nem volt tisztában, ami a nagyapja egészségi állapotában történt” – nyilatkozta Kinsey Schofield, királyi szakértő a Daily Starnak – írja a life.hu.

„Harry a legriasztóbb módon értesült nagyapja haláláról, amikor Santa Barbara rendőrei megjelentek az ajtajánál, miután több hívást nem fogadott az Egyesült Államok nagykövetségétől. Nem is a családja értesítette. Csak egy órával a brit sajtó értesítése előtt szóltak neki a halálesetről” 

– mondta Schofield.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában