párharc

2018.04.22. 21:59

NBA: Egyenlített a Milwaukee

A Milwaukee Bucks hazai pályán 104-102-re legyőzte a Boston Celtics együttesét az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában, így két vereség után 2-2-re egyenlített a Keleti főcsoport negyeddöntőjében.

A hazaiak a harmadik negyed közepén már 20 ponttal vezettek (65-45), a Celtics azonban óriási hajrával visszajött és egy perccel a vége előtt előnybe került. A Bucks Malcolm Brogdon triplájával kétpontos előnybe került, ezt Al Horford két büntetővel egalizálta, végül Jannisz Antetokunmpo öt másodperccel a vége előtt döntött.

A párharc egyik érdekessége, hogy a Boston még sosem bukott playoff-párharcot 2-0-ás vezetésről (35/0), míg a Milwaukee sosem fordított (0/13) ilyen hátrányból.